reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja miałam iść spać ale dorwałam dziś takie piękne materiały w Sh i zaczęłam Szyc hahaha. I to jeszcze przy świeczce by komary nie wlatywały bo tak mi fajnie tu wieje a ja sobie szyję pieluszki . I takie rozkminilam co to ja bd robić na tym macierzyńskim i po macierzyńskim. I czy małej wgl bd przeszkadzać dźwięk maszyny? Teraz niby cały czas go słyszy więc oby nie :huh:
 
Ja też to przeżywam , z drugiej strony nie zostawiłabym na sekundę dzieci samych nad woda... i tego dzieciaka co do przedszkola tata miał zawieźć a zapomniał z auta go wyjąć i się ugotował też pamiętam. Chloe mi się zdaje że dziecko u mnie też ma mało miejsca, ruchy są wręcz bolesne, i lepiej je znieść na leżąco niż siedząco... no ja się wybrałam ok 2h w jedna stronę i jesZcze sama tu zostałam, mąż di pracy wrócił
 
Tzn. Nie sama, z rodzicami moimi. Natomiast najpewniej czuję się u boku męża, więc niech już wraca po nas ;) najprawdopodobniej jutro, i do nd jesZcze razem zostaniemy tu.
A ja jednak jakos sie boje, a maz jeszcze bardziej. Moze nie warto, bo nie wiem czy odwazylabym sie wejsc do jeziora...pewnie strachy na wyrost.
Baw sie dobrze i odpoczywaj- ja takie zalecenie dostalam od poloznej.
 
Napady paniki potrafiłam mieć też w domu, ale najczęściej przed samym wyjściem i jak już gdzieś byłam. Mam nadzieję że to już nie wróci. Teraz z perspektywy czasu wiem, że to głupio musiało wyglądać patrząc z boku na mnie.
Grunt, że mam wsparcie w mężu, że mnie akceptuje taka jaka jestem.

Takie wsparcie to super sprawa. Bardzo dobrze, że takie masz :)
 
Cześć dziewczyny wiem ze wiekszosc mnie nie zna, na poczatku sie zglosilam. Potem mialam duzo zawieowan, brak czasu na cokolwiek. Teraz wiec czuje potrzebe kontaktu z ludzmi, brak mi czegos do czytania, nie moge spac i nudze sie. Przyjmiecie mnie jeszcze czy mam isc sio? :wink:
Jasne. Opowiedz, co u Ciebie? Jak ciąża przebiega? Jak samopoczucie?
 
reklama
Cześć dziewczyny wiem ze wiekszosc mnie nie zna, na poczatku sie zglosilam. Potem mialam duzo zawieowan, brak czasu na cokolwiek. Teraz wiec czuje potrzebe kontaktu z ludzmi, brak mi czegos do czytania, nie moge spac i nudze sie. Przyjmiecie mnie jeszcze czy mam isc sio? :wink:
Witamy :) napisz coś o sobie , to pierwsza ciąża ? :) i na kiedy termin ? :)
 
Do góry