reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja mam ciągle problemy z szyjka.. miała 26mm, po luteinie doszła.do 36mm a teraz znowu tylko 20mm. I znowu luteina i duphaston. Dupka do góry i leżakujemy:)
Także spokój, odpoczynek, nie waż się dźwigać i nie dotykaj brzuszka. Wszystko będzie dobrze
 
No mój brzuch jest duuży ;) ale czasem czuję "brzuch" po lewej lub prawej stronie , czasem coś strzyknie że ciężko się wyprostować , się martwię czy coś się złego nie dzieje , są dni że cały czas czuję moje dziecko a są takie że prawie w ogóle i też mnie to martwi
 
reklama
U mnie również są dni, kiedy czuję malucha słabiej niż w pozostałe dni, ale następnego dnia wszystko wraca do normy. Brzuch mam już spory, mały jak zacznie się rozpychać, to czasem z jednej strony brzuch wystaje mi bardziej niż z drugiej, wczoraj miałam tak przez pół dnia i wyglądało to jak na zdjęciu poniżej. Codziennie na chwilę twardnieje mi brzuch, ale to chyba te skórcze Brextona. Poza tym dość szybko się męczę i to właściwie najbardziej odczuwalny objaw ciąży u mnie [emoji6]
No mój brzuch jest duuży ;) ale czasem czuję "brzuch" po lewej lub prawej stronie , czasem coś strzyknie że ciężko się wyprostować , się martwię czy coś się złego nie dzieje , są dni że cały czas czuję moje dziecko a są takie że prawie w ogóle i też mnie to martwi
IMG_20190531_124201.jpeg
 
Do góry