Cukszyk..mama
Fanka BB :)
Witajcie wszystkie przyszłe mamusie mój termin to 09.09.2019. : D już nie możemy się doczekać 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Na razie jestem dobrej myśli, a odstawienie słodyczy na pewno też wyjdzie mi na dobre [emoji4]Wydaje mi się, że nie ma co panikować... w razie czego lekarz skieruje Cię do diabetologa i będziesz sobie kontrolowała cukier kilka razy dziennie.
Ciśnienie u mnie książkowe. A zachcianki macie duże czy słabo. Ja w ogóle apetytu dosłownie nie mam.
Piję, ale mniej niż wcześniej i słabą. Ogólnie po wypiciu kawy jak mierzę, to nie ma różnicy. Wstaję już rano z takim wysokim.A pijesz kawe ?
Ooo mój teżWitajcie wszystkie przyszłe mamusie mój termin to 09.09.2019. : D już nie możemy się doczekać![]()
W porządku a ja mam pytanie co polecacie na rozstępy cellulit i na ujędrnienie nóg?Jak tam się dziewczyny czujecie?[emoji846]
Przeciwko rozstępom oliwka babydream mum z Rossmanna, niedroga i działa cuda. Na powstałe już rozstępy żeby rozjaśnić Bio Oil, miałam kiedyś sporo na piersiach i brzuchu, przy regularnym stosowaniu Bio oilu wszystkie są niewidoczne już. Co do cellulitu to nie ma co na super cudy liczyć z balsamami, ale polecam wypijać ok. 3l wody dziennie i kupić masażer, albo kulki do masażuW porządku a ja mam pytanie co polecacie na rozstępy cellulit i na ujędrnienie nóg?
A czekacie na chłopca czy dziewczynkę u nas będzie dziewczynkaOoo mój też
U mnie oliwka nie pomogła .. ale bio oli zdecydowanie jestem na tak .Przeciwko rozstępom oliwka babydream mum z Rossmanna, niedroga i działa cuda. Na powstałe już rozstępy żeby rozjaśnić Bio Oil, miałam kiedyś sporo na piersiach i brzuchu, przy regularnym stosowaniu Bio oilu wszystkie są niewidoczne już. Co do cellulitu to nie ma co na super cudy liczyć z balsamami, ale polecam wypijać ok. 3l wody dziennie i kupić masażer, albo kulki do masażu