reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Rozwiązanie
U
Wydaje mi się, że nie ma co panikować... w razie czego lekarz skieruje Cię do diabetologa i będziesz sobie kontrolowała cukier kilka razy dziennie.
Na razie jestem dobrej myśli, a odstawienie słodyczy na pewno też wyjdzie mi na dobre [emoji4]
reklama
Myślę, że gruby brzuch wygląda zupełnie inaczej niż ciążowy i że nie ma się czym przejmować [emoji4] a jak z ruchami dziecka, czujesz już regularnie? [emoji846]
U mnie widac gruby brzuch niestety jeszcze :) Wlasnie zarejestrowalam sie na to forum i dodalam wątek, ze jestem w 19 tygodniu i nie czuje ruchow. A jak u Ciebie?
 
U mnie widac gruby brzuch niestety jeszcze :) Wlasnie zarejestrowalam sie na to forum i dodalam wątek, ze jestem w 19 tygodniu i nie czuje ruchow. A jak u Ciebie?
Ja mam już skończony 20 tydzień, leci 21 i od kilku dni regularnie czuję dopiero. Wcześniej pojedynczo raz na 2-3 dni czułam jakieś muśnięcie lekkie. Teraz kilka razy dziennie, zazwyczaj po posiłku, choć nadal delikatnie.
 
Niedługo później zaczniesz czuć. Jak rozpoznasz pierwsze ruchy, to uświadomisz sobie, że już były wcześniej, tylko brałaś je za ruchy jelit [emoji16] bo na początku są naprawdę bardzo podobne i myślałam, że po posiłku mi tak jeździ z brzuchu, a potem połapałam się, że to jednak nie jelita [emoji16]
Super .. niedługo bedziesz miec regularne kopniaki :D zazdroszcze troszke ; p
 
Niedługo później zaczniesz czuć. Jak rozpoznasz pierwsze ruchy, to uświadomisz sobie, że już były wcześniej, tylko brałaś je za ruchy jelit [emoji16] bo na początku są naprawdę bardzo podobne i myślałam, że po posiłku mi tak jeździ z brzuchu, a potem połapałam się, że to jednak nie jelita [emoji16]
Ha ha :D : D
 
Ja mam 19 tydzień mała ma 10 cm a ja przytyłam 6 kg. Z 58 kg. Brzucha prawie ze nie widać jeszcze.? Ida za to najpoerw cycki później ja. Haha
Zaczynałaś z dobrą wagą, więc masz ten spokój ducha, że nie musisz się martwić [emoji16] mój brzuch szybko rośnie, ale waga spada, no ale ja mam z czego zrzucać z innych partii [emoji16][emoji16][emoji16] jest to po prostu kwestia zdrowszego odżywiania niż przed ciążą, gdzie żyłam w ciągłym biegu i nie zwracałam większej uwagi na to, co jem. Oby te zdrowe nawyki zostały mi również po ciąży, to będzie nadzieja, że w końcu wrócę do prawidłowej wagi [emoji4]


A jak u Was z ciśnieniem?
 
reklama
Do góry