reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Nie wiem co mam zrobić ponieważ na jutro mam jeszcze dwie tabletki duphatsonu na poniedziałek tylko jedna. A moj ginekolog nie wiem czy mnie przyjmie w poniedziałek 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

I czy nie będę musiała czekać do środy!
Mogę pójść do jednej takiej ona jest średnia, ale może byłaby szansa żeby przepisała te?
 
Tak,kazal mi brac 2 razy dziennie, ale wspomnial ze on zaleca brac nawet 3... ale temu lekarzowi nie ufam... za 2 tyg ide na wizytę do dobrego lekarza, ale nie wiem czy warto w 8 tc przerywac. Do 12 kazal brac...
Chyba właśnie do 12tc trzeba kontynuować choć ja niedawno rozmawiałam ze znajomą i ona bierze 2x1 od początku do samego końca a ani razu nie miała sprawdzonego poziomu progesteronu. Pierwszy raz się spotkałam z tak długim przyjmowaniem ale może czasy się zmieniły bo teraz naprawdę rzadko która ciężarna nie dostaje recepty na progesteron i to samo z akardem, podobno zalecany jest profilaktycznie przez całą ciążę.

I czy nie będę musiała czekać do środy!
Mogę pójść do jednej takiej ona jest średnia, ale może byłaby szansa żeby przepisała te?
Idź nawet do internisty , ja tak zrobiłam bo nie miałam wyjścia. Receptę potrzebowałam w Sylwestra ;)
A kiedy miałaś ostatnią @? To może na jej podstawie obliczymy TP :)
 
Chyba właśnie do 12tc trzeba kontynuować choć ja niedawno rozmawiałam ze znajomą i ona bierze 2x1 od początku do samego końca a ani razu nie miała sprawdzonego poziomu progesteronu. Pierwszy raz się spotkałam z tak długim przyjmowaniem ale może czasy się zmieniły bo teraz naprawdę rzadko która ciężarna nie dostaje recepty na progesteron i to samo z akardem, podobno zalecany jest profilaktycznie przez całą ciążę.


Idź nawet do internisty , ja tak zrobiłam bo nie miałam wyjścia. Receptę potrzebowałam w Sylwestra ;)
A kiedy miałaś ostatnią @? To może na jej podstawie obliczymy TP :)

21 grudnia :)
 
Chyba właśnie do 12tc trzeba kontynuować choć ja niedawno rozmawiałam ze znajomą i ona bierze 2x1 od początku do samego końca a ani razu nie miała sprawdzonego poziomu progesteronu. Pierwszy raz się spotkałam z tak długim przyjmowaniem ale może czasy się zmieniły bo teraz naprawdę rzadko która ciężarna nie dostaje recepty na progesteron i to samo z akardem, podobno zalecany jest profilaktycznie przez całą ciążę.


Idź nawet do internisty , ja tak zrobiłam bo nie miałam wyjścia. Receptę potrzebowałam w Sylwestra ;)
A kiedy miałaś ostatnią @? To może na jej podstawie obliczymy TP :)

Boje się teraz o to wszystko...
 
Cześć Dziewczynki, jak Wasze samopoczucie? Moje średnie. Mdli mnie przeokrutnie.No i przed wizytą z stresu głupoty mi się śnią.
 
reklama
Zobacz załącznik 1069977


Hej dziewczyny!! Dziś robiłam test- wyszedł pozytywny. Jestem po jednej stracie. Teraz przyjmowałam 3 msc duphaston i teraz wyszło to!! Przestałam właśnie po tych 10 dniach i nie wiem cyz brać dalej? Kurczę. I dodoatkowo na domiar złego mam chyba infekcje, a raczej na pewno odczuwam okropne swędzenie. Czy to może mieć wpływ na ciąże? Albo na wynik testu??

Gratuluję!.
Również po 10 dniach odstawiłam duphaston bo test był negatywny, 3 dni pozniej już pozytywny i trzeba wtedy kontynuować duphaston. Z infekcją jak najszybciej do lekarza, żeby się nie rozkręciła bo trudno pozniej uleczyć. Dostaniesz nystatyne i po sprawie ;)
 
Do góry