reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny chcialabym dołączyć do mam wrześniowych, mam termin na 24. 09 choć jeszcze nie wiem jak potoczą się nasze losy.
Mam już dzieciaka z delecją chromosomów, ma 13 lat i nie jest samodzielny. Bardzo długo odwlekalismy decyzję o drugim dziecku bo się baliśmy.. Jednak postanowiliśmy zaryzykować i łóż z nas znowu zadrwił..
W badaniu prenatalnym (z krwi) wyszło bardzo wysokie ryzyko Trisomii 21... Mój strach ból żal jest nie do opisania... Czytam to forum i różne historie i staram się nie tracić nadziei jednak bardzo się boję.. Na ten moment zdecydowaliśmy się na testy Nifty z krwi a jak będzie źle to amniopunkcja...
Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę zdrówka 💖
Być może tak wysokie ryzyko wyszło ze względu na pierwsze dziecko. Kiedy będą wyniki Nifty?
Trzymam kciuki żeby wykluczyły wadę :) Pappa to tylko durne statystyki :)
 
reklama
Cześć dziewczyny chcialabym dołączyć do mam wrześniowych, mam termin na 24. 09 choć jeszcze nie wiem jak potoczą się nasze losy.
Mam już dzieciaka z delecją chromosomów, ma 13 lat i nie jest samodzielny. Bardzo długo odwlekalismy decyzję o drugim dziecku bo się baliśmy.. Jednak postanowiliśmy zaryzykować i łóż z nas znowu zadrwił..
W badaniu prenatalnym (z krwi) wyszło bardzo wysokie ryzyko Trisomii 21... Mój strach ból żal jest nie do opisania... Czytam to forum i różne historie i staram się nie tracić nadziei jednak bardzo się boję.. Na ten moment zdecydowaliśmy się na testy Nifty z krwi a jak będzie źle to amniopunkcja...
Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę zdrówka 💖
Tak mi przykro :( trzymam kciuki z całej siły żeby wszystko było dobrze! dużo zdrówka i siły ! <3
 
Być może tak wysokie ryzyko wyszło ze względu na pierwsze dziecko. Kiedy będą wyniki Nifty?
Trzymam kciuki żeby wykluczyły wadę :) Pappa to tylko durne statystyki :)
Nie wiem czy komputer bierze takie rzeczy od uwagę? Być może, na pewno uwzględnia wiek 37 lat, jeśli uwzględnia też wadę pierwszego dziecka to też wiadomo że ryzyko. Rośnie,
Wyniki z usg wszytskie prawidłowe, pappa tez nie tragiczna wszytskie w granicach norm.. Dlatego ten wynik jest dla mnie szokiem.
Nifty pobierają mi we wtorek, na wyniki czeka się do tygodnia.
 
Cześć dziewczyny chcialabym dołączyć do mam wrześniowych, mam termin na 24. 09 choć jeszcze nie wiem jak potoczą się nasze losy.
Mam już dzieciaka z delecją chromosomów, ma 13 lat i nie jest samodzielny. Bardzo długo odwlekalismy decyzję o drugim dziecku bo się baliśmy.. Jednak postanowiliśmy zaryzykować i łóż z nas znowu zadrwił..
W badaniu prenatalnym (z krwi) wyszło bardzo wysokie ryzyko Trisomii 21... Mój strach ból żal jest nie do opisania... Czytam to forum i różne historie i staram się nie tracić nadziei jednak bardzo się boję.. Na ten moment zdecydowaliśmy się na testy Nifty z krwi a jak będzie źle to amniopunkcja...
Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę zdrówka 💖
Też miałam bardzo wysokie ryzyko trisomia 21 na prenatalnych bo 1:4 ale zrobiłam test nifty i wszystko wyszło w porządku. Także głową do góry i się nie zamartwiaj bo mi nawet moj lekarz powiedział że to tylko maszyna która może się mylić.
 
Też miałam bardzo wysokie ryzyko trisomia 21 na prenatalnych bo 1:4 ale zrobiłam test nifty i wszystko wyszło w porządku. Także głową do góry i się nie zamartwiaj bo mi nawet moj lekarz powiedział że to tylko maszyna która może się mylić.

Mój wynik skorygowany to 1:34 ZD
Przy czym w usg wszystko w normie, pappa i beta hcg w granicach normy.., czy to możliwe że wiek zrobil az taka robotę?

Pisze ze do ryzyka skorygowanego brali pod uwagę ryzyko podstawowe (wiek, waga, usg) przezierność (która w normie) czynność serca (w normie) pappa o, 590 MoM beta 1,919 MoM) studiowałam te normy z milion razy i mieszczą się w granicach.. A tu takie ryzyko 😐
 
reklama
Mój wynik skorygowany to 1:34 ZD
Przy czym w usg wszystko w normie, pappa i beta hcg w granicach normy.., czy to możliwe że wiek zrobil az taka robotę?

Pisze ze do ryzyka skorygowanego brali pod uwagę ryzyko podstawowe (wiek, waga, usg) przezierność (która w normie) czynność serca (w normie) pappa o, 590 MoM beta 1,919 MoM) studiowałam te normy z milion razy i mieszczą się w granicach.. A tu takie ryzyko [emoji52]
Mi dzisiaj lekarz tłumaczył, że wcześniejsze ciążę też mają wpływ na te wyliczenia, więc może tak wyszło u Ciebie a naprawdę jest dobrze i rozwija się prawidłowo.
 
Do góry