reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
My daliśmy swojej imię Melissa 🌿😄 jedni się śmieją że jak herbata inni mówią że super :D
Fajne😍

Czy w ciąży można pić dużo wody z cytryną ? Na ok 1,5-2 l wody wciskam sok z 1 cytryny i dodaje miód. Jakoś odrzuca mnie teraz od samej wody mimo, że zawsze dużo jej piłam ,ale chętnie za to piję z cytryną. (Wit C uszczelnia naczynia więc czytałam , że nadmiar Wit C może szkodzić bo mniej dociera do dziecka przez szczelne naczynia ...dlatego się zastanawiam nad tą wodą z cytryną).
Ja piłam tylko szklaneczkę dziennie przez dwa tygodnie jak miałam zaparcia od brania żelaza. Teraz ograniczam.
 
My sie jeszcze nie możemy zdecydować, choć parę typów mamy. Dla dziewczynek podoba mi się np. imię Nela, Kinga, Julia, dla chłopca np. Mikołaj, Maksymilian, Leon i Wojtek.
A tak jako ciekawostkę wysyłam linki z najczęściej wybieranymi imionami dla dzieci w 2019 r.:
Oraz Link do: Otwarte Dane
Ciekawe jest jak niektóre kiedyś popularne imiona (przynajmniej w moim roczniku) jak Agnieszka, Monika, Andrzej, Arkadiusz, Robert teraz są w odstawce, a z kolei dość "poważne", kiedyś rzadziej u dzieci spotykane imiona jak Antoni, Franciszek, Zofia, Stanisław są teraz bardzo często nadawane ;)
 
Dziewczyny jak wy śpicie ? Mam
Coraz większy problem z tym ze nie kontrolując pozycji w nocy leżę bokiem częściowo na brzuchu i boli mnie potem brzuch mam taki ścisk a dwa nie mogę spać bo się denerwuje ze ucisne za bardzo brzuch i wydarzy się coś złego :/
 
Dziewczyny jak wy śpicie ? Mam
Coraz większy problem z tym ze nie kontrolując pozycji w nocy leżę bokiem częściowo na brzuchu i boli mnie potem brzuch mam taki ścisk a dwa nie mogę spać bo się denerwuje ze ucisne za bardzo brzuch i wydarzy się coś złego :/
Ja zasypiam na lewym boku ale często później budzę się na plecach :)
 
reklama
Do góry