reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Czy w ciąży można pić dużo wody z cytryną ? Na ok 1,5-2 l wody wciskam sok z 1 cytryny i dodaje miód. Jakoś odrzuca mnie teraz od samej wody mimo, że zawsze dużo jej piłam ,ale chętnie za to piję z cytryną. (Wit C uszczelnia naczynia więc czytałam , że nadmiar Wit C może szkodzić bo mniej dociera do dziecka przez szczelne naczynia ...dlatego się zastanawiam nad tą wodą z cytryną).
Cytryna wcale nie ma dużo witaminy C, więc nie bałabym się przedawkowania, chyba, że przyjmujesz też w innej postaci, suplementy czy coś
 
reklama
Cześć, dziewczyny czy zdążają wam się może jakieś pobolewania w podbrzuszu, uczucie ciągnięcia, pełności? Nie wiem jak to sprecyzować?

Miala z was może któraś też problemy związane z plamieniami i jakie np były tego powody?
Hej , ja dopiero o to pytałam możesz zobaczyć kilka stron temu :)
Ale plamien nie miałam nigdy , wiec nie pomogę
 
Ja zasypiam na lewym, w nocy przekrecam się na prawy ale potem z powrotem na lewy i budzę się na lewym :D
Nie denerwuj się tylko jak czujesz ze uciskasz, zmieniaj pozycje. Może faktycznie poduszka ciążowa by pomogła? ☺
Mam poduszkę :) i w domu jak na niej śpię to jest bardzo ok , ale jak gdzieś wyjeżdżamy to jest masakra , wogole nie spać przez to uciekam ten brzuch i się martwię :) a nie umiem tak na jednym boku wyleżeć :D
 
Hej , ja dopiero o to pytałam możesz zobaczyć kilka stron temu :)
Ale plamien nie miałam nigdy , wiec nie pomogę

OK znalazłam, mam dokładnie tak samo z tym brzuchem jakbym miała w środku coś ciężkiego... I jak Ty z tym spaniem też tak mam częściowo na brzuchu i na boku też tak samo.. A jaka masz tą poduszkę? Serio pomaga? Ostatnio w ogóle śpię bardzo czujnie właśnie przez to że budzę się co godzinę...
 
OK znalazłam, mam dokładnie tak samo z tym brzuchem jakbym miała w środku coś ciężkiego... I jak Ty z tym spaniem też tak mam częściowo na brzuchu i na boku też tak samo.. A jaka masz tą poduszkę? Serio pomaga? Ostatnio w ogóle śpię bardzo czujnie właśnie przez to że budzę się co godzinę...
Ja mam dokładnie taka Link do: Poofi - Poduszka Do Spania Dla Kobiet w Ciąży Kremowo-szara / AKCESORIA DLA RODZICÓW - Mamissima - zabawki, akcesoria dla dzieci i rodziców.

nie wyobrażam sobie bez niej życia :D
Tak jak mówię jak tylko śpię bez to jest strasznie , mam wrażenie ze z każdym tyg gorzej
 
Hej. U nas nasze maleństwo ukrywa jaka ma płeć, ale moja ginekolog stawia, że to może być dziewczyna. Jeśli to się potwierdzi to zawsze chciałam mieć córkę o imieniu Sara. Jeśli jednak będzie syn to mąż marzy o Tymonie. [emoji6]Pozdrawiam
Dziewczyny na zaparcia kiwi lub woda z cytryną ciepła na czczo. Testowałam. Kawa też pomaga.

PS te, które znają płeć, macie imię dla dziecka?
U nas na 99% dziewczynka więc będzie Asia. W domu mam trzyletniego Tymka.
 
Ja mam plamienia. U mnie są od polipa. Raz krwawilam nawet bo mój miał aż 1,5cm. Ostatnio kawałek odpadł i już mniej plamie.

A gdzie masz tego polipa? Mam taką samą sytuację... Mój polip to polip doczesnowy szyjki macicy... Też i krwawiłam.. I plamie.. Bardzo to stresujące..
 
reklama
Do góry