reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Powiedzcie mi, bo ja się już boję, że daję mu za dużo tych kropli.
Beata mnie przekonala,zeby dawać probiotyk, bo ma to polecone od gastrologa.
Wiec dawałabym: krople na wzdęcia, na laktoze, probiotyk i wit.D.
Z czego by tu zrezygnowac?🤦‍♀️🤣
 
reklama
Powiedzcie mi, bo ja się już boję, że daję mu za dużo tych kropli.
Beata mnie przekonala,zeby dawać probiotyk, bo ma to polecone od gastrologa.
Wiec dawałabym: krople na wzdęcia, na laktoze, probiotyk i wit.D.
Z czego by tu zrezygnowac?🤦‍♀️🤣
Ja nie daje na laktozę tylko poza tym dokładnie tak samo.
A i jak skończy się opakowanie probiotyku to mówiła żeby zmieniać na inne nie kupować jednego rodzaju.
 
Powiedzcie mi, bo ja się już boję, że daję mu za dużo tych kropli.
Beata mnie przekonala,zeby dawać probiotyk, bo ma to polecone od gastrologa.
Wiec dawałabym: krople na wzdęcia, na laktoze, probiotyk i wit.D.
Z czego by tu zrezygnowac?🤦‍♀️🤣
Ja nie doradzi bo daje tylko dicoflor i witaminę D3😉
 
Powiedzcie mi, bo ja się już boję, że daję mu za dużo tych kropli.
Beata mnie przekonala,zeby dawać probiotyk, bo ma to polecone od gastrologa.
Wiec dawałabym: krople na wzdęcia, na laktoze, probiotyk i wit.D.
Z czego by tu zrezygnowac?🤦‍♀️🤣
Ja dawałam delicol, debridat, dicoflor, witaminę d3 i gastrotuss i espumisan😂 i efekt był taki, ze nie mogła zrobić kupki. Inny pediatra kazał mi wszystko odstawić i zobaczyć czy bez tego wszystkiego nie jest przypadkiem tak samo jak z, bo jeśli tak to po co dziecko tym faszerować. Daje teraz tylko dicoflor i witaminę d3 i jest tak samo ;)
 
Beata, z tym podgrzewaczem już mi się podoba 😂 lece tylko siku w porze karmienia
i wracam do wyra, nie bawie sie już w kuchni z odmierzaniem i grzaniem wody 👌😁
 
Ja dawałam delicol, debridat, dicoflor, witaminę d3 i gastrotuss i espumisan😂 i efekt był taki, ze nie mogła zrobić kupki. Inny pediatra kazał mi wszystko odstawić i zobaczyć czy bez tego wszystkiego nie jest przypadkiem tak samo jak z, bo jeśli tak to po co dziecko tym faszerować. Daje teraz tylko dicoflor i witaminę d3 i jest tak samo ;)
Masz 100% rację. Zazwyczaj nie ma sensu podawać tylu specyfików. Przy pierwszym dziecku też eksperymentowałam, teraz przy trzecim dziecku widzę że po prostu potrzeba czasu aby układ trawienny działał prawidłowo. Warto podawać tylko to co zaleci lekarz i to z jasnych przyczyn medycznych.
 
Beata, z tym podgrzewaczem już mi się podoba 😂 lece tylko siku w porze karmienia
i wracam do wyra, nie bawie sie już w kuchni z odmierzaniem i grzaniem wody 👌😁
No i super 😁 a na śpiocha idzie się umęczyć z szykowaniem butelek, to proste urządzenie serio ratuje czas i nerwy 😁
Jako gadżeciara i leń idący na skróty mam też takie coś
Screenshot_20201128_094935.jpg

Na porcje mleka. Przed pójściem spać szykuje i potem tylko jednym ruchem wsypuję do butli odliczone, przekręcam zakrętkę na pojemnik niżej i idę karmić i mam pewność że będąc śpiącą się nie pomylę, zwłaszcza że my zagęszczamy jeszcZe dodatkowo mleczko na mój śpiący mózg to za dużo 😂
 
No i super 😁 a na śpiocha idzie się umęczyć z szykowaniem butelek, to proste urządzenie serio ratuje czas i nerwy 😁
Jako gadżeciara i leń idący na skróty mam też takie coś
Zobacz załącznik 1207394
Na porcje mleka. Przed pójściem spać szykuje i potem tylko jednym ruchem wsypuję do butli odliczone, przekręcam zakrętkę na pojemnik niżej i idę karmić i mam pewność że będąc śpiącą się nie pomylę, zwłaszcza że my zagęszczamy jeszcZe dodatkowo mleczko na mój śpiący mózg to za dużo 😂
Ja mam taki dozownik ale tylko na jedna porcję, dostałam z Hipp, jak sie na ich stronce zarejestrowałam. Ale widzialam w Rossmannie, że mają na 3 porcje. Mąż już na zakupach, więc wstąpi kupić 😂

Ja szłam na śpiocha do kuchni w nocy,to się potykałam o wszystko po drodze, a chcąc zrobić szybko mleko rozsypywałam proszek po całym blacie 😂
 
Co tu dzisiaj taka cisza😂😉chyba maluszki dają popalić i robia imprezę w sobote😎 mój o dziwo dziś spokojny🙃 tata przyjechał i spi cały dzień😊 śmiejemy się że będzie go brał ze sobą😆
 
reklama
Co tu dzisiaj taka cisza😂😉chyba maluszki dają popalić i robia imprezę w sobote😎 mój o dziwo dziś spokojny🙃 tata przyjechał i spi cały dzień😊 śmiejemy się że będzie go brał ze sobą😆
Zazdroszczę 🤣 mój dziś wrzeszczy przy każdym jedzeniu, wypija 60ml, zasypia ze zmęczenia, a za pół godz.się budzi, bo głodny i znow je łapczywie i łyka powietrze i tak w kółko. Ale za to w kołysce jak leży i oglada karuzelkę, to spokojny i zadowolony 😂
 
Do góry