reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

W

Wyszliśmy w środę, a poprawy w jedzeniu brak:( juz nie wiem gdzie szukać pomocy. Szpital nas wysłał do domu, bo córka jest przebadana z każdej strony i jest zdrowa... boje sie ze jak bedzie tak dalej to znowu bedziemy zmuszeni jechac i podawać jej kroplówki :( ona dalej nie chce jesc...
Tak, mleko jest bardzo niedobre i śmierdzi.
Hej, w którym byliście szpitalu? Na Strzeleckiej? (Bo rozumiem, ze jesteś z Krk). Moja córeczka praktycznie identyczna jak Twoja, waga urodzeniowa 3040, waga spadkowa na wyjściu ze szpitala 2840, na 6 tygodni miała 4040, czyli przytyła 1200g, w 6 tygodni, jest bardzo drobniutka, ale nikt nic nie komentował, że mało, a konsultowałam się z pediatrów, alergologów i gastroenterologiem. Jak miała 2 tygodnie to byłam z nią w szpitalu na Strzeleckiej, bo strasznie ulewała normalnie fontanny - i nic nie stwierdzili, dziecko zdrowe i do domu. Sama szukałam na własna rękę, i przeszłam na mm Bebilon Pepti, bo ma alergie na mleko, zagęszczam jej pokarm Nutritonem bo tez mi jadła po 30 ml i był płacz, machanie rączkami i nie chciała jeść (teraz je po 100ml na porcje). Okazało się, ze mała na refluks i jej pokarm podchodził do gardła i ja bolało - teraz to opanowaliśmy zageszczaczem. Szukaj dobrego pediatry, który Ci pomoże, bo mi w Szpitalu tez mówili, ze wszystko super ....
 
reklama
Niezadowolona mała płacze, jest niespokojna? Rzeczywiście to nie jest normalne :( ale może jej po prostu tak bardzo nie smakuje?

Paula jesteś z Krk?:) ja tez:)
 
Niezadowolona, pisałam tu już, że byłam niejadkiem. Moja mama mi mowila, ze jak mialam 2mce to wypijalam 30ml. To bylo 30lat twmu i nikt tego nie badał, ale nawet jako dziecko pożniej nie lubialam mleka ani jogrtów itp. A dopiero jako nastolatka wyczaiłam, że mam wzdęcia po mleku. Mam nietolerancję laktozy. Teraz to olewam, najwyzej mam wzdecia albo mnie przegoni. Ale widocznie od urodzenia mi to doskwierało.
 
Niezadowolona, pisałam tu już, że byłam niejadkiem. Moja mama mi mowila, ze jak mialam 2mce to wypijalam 30ml. To bylo 30lat twmu i nikt tego nie badał, ale nawet jako dziecko pożniej nie lubialam mleka ani jogrtów itp. A dopiero jako nastolatka wyczaiłam, że mam wzdęcia po mleku. Mam nietolerancję laktozy. Teraz to olewam, najwyzej mam wzdecia albo mnie przegoni. Ale widocznie od urodzenia mi to doskwierało.
A twoj maly nie ma nietolerancji?
 
Niezadowolona mała płacze, jest niespokojna? Rzeczywiście to nie jest normalne :( ale może jej po prostu tak bardzo nie smakuje?

Paula jesteś z Krk?:) ja tez:)
Tak, ja Krk - okolice Ikei 😀 to jest nas trochę z Krk ;) ja co prawda październikowa mama, ale udzielam się u was bo tematy mi bliskie
 
reklama
Do góry