reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Gunka, Luiska to Wam sie imprezowicze trafili nie dość, że w dzień nie chcą spać to jeszcze po nocach szaleją 😀
Co zrobić 🙉🤣
Rozrabiaki jakich mało, co nie Gunka? 😂🥴
Mój drzemie właśnie, ale tylkp dlatego że suszarka do wlosów chodzi 🤦‍♀️ jak twardo zaśnie, to ją wyłączę i też chwile przymknę oko
 
reklama
O tak rozmiarówka może być baaaaardzo rożna ;) i tez zauważyłam ze w
pepco to mozna się nieźle przejechać ;) jakby tak porównać np pepco do lupilu to na tym samym rozmiarze potrafi być różnica trzech rozmiarów :D

wspolczuje nocek dziewczyny, prubojcie w dzień się przespac jak da rade :* ja nie wiem jakbym funkcjonowala gdyby moja nie spała.. chociaż dzisiaj była jakaś niespokojna noc bo najpierw najstarszy wstał bo miał koszmar, później córka bo siku a trzeci spadł z łóżka i płakał i tez trzeba było wstawać do niego ;)
 
W
Długo chcą Was trzymać w szpitalu?
Macie to mleko bez laktozy, czy coś źle zrozumialam? Czytalam, że w smaku okropnie gorzkie 🤢
Wyszliśmy w środę, a poprawy w jedzeniu brak:( juz nie wiem gdzie szukać pomocy. Szpital nas wysłał do domu, bo córka jest przebadana z każdej strony i jest zdrowa... boje sie ze jak bedzie tak dalej to znowu bedziemy zmuszeni jechac i podawać jej kroplówki :( ona dalej nie chce jesc...
Tak, mleko jest bardzo niedobre i śmierdzi.
 
Ja właśnie zaspalam na zdalne lekcje😂 moj maly obudził się o 8.30 po tym jak zjadł o 5.30😂 starszaki też ni huhu żeby wstac😉
 
W

Wyszliśmy w środę, a poprawy w jedzeniu brak:( juz nie wiem gdzie szukać pomocy. Szpital nas wysłał do domu, bo córka jest przebadana z każdej strony i jest zdrowa... boje sie ze jak bedzie tak dalej to znowu bedziemy zmuszeni jechac i podawać jej kroplówki :( ona dalej nie chce jesc...
Tak, mleko jest bardzo niedobre i śmierdzi.
Dużo mlek też jest hipoalergicznych i lepszych w smaku. Może nie chce jeść, bo jej nie smakuje. Znajoma ma synka alergika i dużo mlek przetestowala i im w końcu podpasowalo Neocate. Tyle, ze to drogie mleczko, na receptę najlepiej kupić. Są też inne firmy z mlekami z większą hydroliza bialek i smaczniejsze niż Nutramigen.
Jesli to nie o smak chodzi i Mała zdrowa to tez nie mam pomysłu.
Dobrze w razie potrzeby iść ewentualnie do alergologa lub gastroenterologa, może oni coś doradzą....
 
W

Wyszliśmy w środę, a poprawy w jedzeniu brak:( juz nie wiem gdzie szukać pomocy. Szpital nas wysłał do domu, bo córka jest przebadana z każdej strony i jest zdrowa... boje sie ze jak bedzie tak dalej to znowu bedziemy zmuszeni jechac i podawać jej kroplówki :( ona dalej nie chce jesc...
Tak, mleko jest bardzo niedobre i śmierdzi.
Masakra😔 biedna ta twoja mała. A ona jest raczej spokojna czy wygląda jak by jej coś dolegalo?
 
W

Wyszliśmy w środę, a poprawy w jedzeniu brak:( juz nie wiem gdzie szukać pomocy. Szpital nas wysłał do domu, bo córka jest przebadana z każdej strony i jest zdrowa... boje sie ze jak bedzie tak dalej to znowu bedziemy zmuszeni jechac i podawać jej kroplówki :( ona dalej nie chce jesc...
Tak, mleko jest bardzo niedobre i śmierdzi.
O matko to straszne tym bardziej,że takie czasy , że strach na ten SOR jechać. A z jakiej jesteś okolicy, nie ma lekarza do którego warto by było pojechać żeby coś doradził ?
 
reklama
Oj tak racja😉 czasami mam ochotę się wrócić do czasów gdzie chodziłam w ciazy😉 bo wtedy nieraz sobie drzemkę uciekam w dzien😉
Ja w ciąży to spania nie miałam, teraz jak mam to mała nie daje pospać 😁 choć drugą nockę spala nie źle, tzn wstyd się przyznać ale nawet nie wiem o której zasnęła bo padłam pierwsza. No bo kurcze ja prawie tydzień z nią samą także jak mąż wrócił to niech bawi. Wiem że wstała jeść przed 4 no i godzina przerwy w śnie i znów do 7.30 🙂
 
Do góry