reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Tez się boję ... wizyta dopiero we wtorek. Moja gin mówi, ze mam dużo mówić do zarodka, bo on to czuje. Także głęboki wdech i wkręcamy sobie pozytywne wibracje. Będzie dobrze 🤗
Ja dostałam od mamy wczoraj taka zabawkę pluszowa która się kładzie na brzuch i gra melodyjke dla dziecka. Najpierw pomyślalam że za wcześnie a jak to zrobiłam to się cudownie poczułam. Pełne odprężenie. Pewnie sobie wkrecam ale skoro działa 😅
 
reklama
Wczoraj robiłam badania. Czy te pierwsze 4 wskaźniki z morfologii to aż taka straszna tragedia? Mąż najchętniej zawiózłby mnie do szpitala.... Może to być spowodowane tym, że w niedzielę wzięłam ostatnią dawkę antybiotyku, który przepisał mi lekarz rodzinny?
Mysle ze tragedii nie ma. To nie sa jakies wielkie odchylania. Nie denerwuj się.
 
Ja dziś już po becie teraz w poniedziałek tez wyniki obu dostane dopiero we wtorek do południa .... czyli przed wizyta u gina [emoji4] i zobaczymy czy coś tam się rozwija ...
bo jeśli nie będzie rosnąć to przestaje się łudzić i pojadę na to czyszczenie 🥱
Trzymam kciuki! Ja też dziś 4tc i 5 dzień 😊
 
Dziewczyny mnie czasem pobolewa brzuch jak na okres, tak 5 min i przestaje. Plamien już nie mam. Staram się polegiwac i chyba zwiększe duphaston do 3x1. Tylko wtedy zmienię acard na aspirin cardio bo ma dawkę 100.
 
reklama
Do góry