reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
U mnie chodzi o to ze mój lekarz tego nie widzi na usg nie mówi co nawet widzi tylko ze serca nie ma i trzeba wyczyścić [emoji55]
 
A jak wy to liczycie? [emoji14] ja to tylko z miesiączki :) na ost usg mi się zgadzało. Mam cykle 28-29dni.

Przy takich cyklach jak twój to się będzie zgadzać, że owulacja występuje ok 14 dnia. Ja wiem mniej więcej, że u mnie owu była 22 dnia cyklu i sobie od tego odjęłam 14 dni i od tej daty liczyłam wiek ciąży. Prawie trafiłam.
 
Nie śpię po nocach .... boje się [emoji18]
Raz myśle ze będzie ok za chwile inne myśli ze sobie to wkręcam ....
Tez się boję ... wizyta dopiero we wtorek. Moja gin mówi, ze mam dużo mówić do zarodka, bo on to czuje. Także głęboki wdech i wkręcamy sobie pozytywne wibracje. Będzie dobrze 🤗
 
reklama
Fajnie ze masz taka panią ginekolog która ciebie wspiera ❣ taka osoba to skarb
A Ty masz tyle fajnych babek co Cię wspierają tutaj. Będzie dobrze ❤️ ja też nic nie wiem. Według obliczeń jestem teraz w 4+5 tc więc jeśli Tobie też tak wychodzi z jakimś przesunięciem to może w podobnym czasie powitamy nasze dzidzie na świecie :)
 
Do góry