reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
O matko kochana... ze ginekolog nie dała skierowania na betę, a rodzinny tak w szoku jestem. teraz wszystko musi być dobrze! Ja po moim poronieniu strasznie ske boje choć teraz mam wrażenie, ze wszystko będzie dobrze bo za pierwszym razem jakoś czułam ze coś będzie nie tak. Oby mnie przeczucie nie myliło
Oczywiście, ze bedzie ok i u Ciebie i u mnie :)

No niestety Niemcy to dziwny kraj, jesli o wczesną ciąże chodzi
 
Hej Dziewczyny...
Jeżeli u mnie wszystko się uda to moje bejbi tez chyba będzie we wrześniu...
Ale od początku... mizialismy się jak tylko skończył mi się @ Ok 27 grudnia i tak do 6 stycznia... potem u mnie zaczęły się dziwne skurcze plamienie brązowe ale i trochę krwawienia... zrobiłam test po terminie spodziewanej mies i nic. Później 14 stycznia zrobiłam Beta HCG i wyszło 2...ale jakos nie dawało mi to spokoju czułam się dziwnie poszłam 22 stycznia do gina zbadał mnie nie widział nic na usg tylko ciałko żółte... kazał powtórzyć betę i wyszła 71,8 później znów za 2 dni odebrałam wczoraj i wyszła 171.... nie wiem za bardzo co myslec gin mówi ze to pozamaciczna może być lub poronienie...biore luteinę pod język od 3 dni plamie wciąż i boje się bo nie wiem co dalej 😞😞😞 a chciałabym wspólnie z Wami cieszyć się na wrzesień...
Ściskam. Blanka
Trzymam kciuki, zeby szczesliwie sie potoczylo ❤
Ja już po. Mój mały cud urósł w pn miał 0,45cm. Dzisiaj prawie centymetr. I serduszko bije tak jak powinno.
Jednak wyszedł krwiak 1,5 cm. Mam się oszczędzać i brać duphaston
❤❤teraz odpoczywajcie i rosnijcie :)
 
Witaj Cosmolady🙂
Pan Doktor prosił abym napisała mu wynik, i miał dać znać co dalej... ale narazie milczy. Zastanawiam się czy w poniedziałek nie będzie za wcześnie na kolejna konsultację.
Przyznam, że staram się nie nastawiać, ale intuicja mi mówi, że to chyba niemożliwe żeby w pierwszym cyklu się udało...tymbardziej ze mam endo oraz kilka razy miałam zapalenie przydatków. Czytałam forum i widzę ze CPM jest często podejrzewana...i wiele dziewczyn się stresuje
 
Dziewczyny czy lekarz z NFZ widzi w systemie że byłam u lekarza w klinice prywatnie ?

Nie widzi, o ile ten prywatny nie robi wałka i nie odlicza sobie prywatnej wizyty z NFZ (miałam takiego lekarza - nawet zabieg mi wpisał, który nie miał miejsca. Zgłosiłam, że to nie miało miejsca ale on przedstawił NFZ niby dokumentacje🤷‍♀️ i że mogę z tym iść do sądu...już biegnę - to im powinno zależeć, że ktoś ich okrada)
 
Dzień Dobry :)
Obudziłam się jakby z lepszym samopoczuciem.. Aż nie chce mi się wierzyć, że nie zaczęłam dnia od wiszenia nad muszlą :)

Dziewczyny czy lekarz z NFZ widzi w systemie że byłam u lekarza w klinice prywatnie ?
To zależy . Wizyty samej w sobie może nie widzi ale fakt wystawienia recepty już tak.
Przynajmniej tak jest w moim przypadku.
 
reklama
Hej :) nie udzielam się, bo cały czas na telefonie Was podczytuje i irytuje mnie niemoc w komentowaniu konkretnych wypowiedzi :[ od wczoraj jestem na l4 to przeniosę się na laptopa :D w czwartek wylądowałam w szpitalu z krwawieniem. Okazało się ze mam krwiaka - poniżej jaja płodowego ( podobno dobrze, bo nie zagraża aż tak ciąży). Biorę leki i oszczędny tryb życia. Serduszko już biło także zostaje z Wami :*
 
Do góry