reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Nie strasz ze moze byc gorzej. Ja dzis z lozka nie wstaje bo co wstane to laduje w wc. Juz mi chlop po cole poszedl do sklepu moze troche pomoże:)
Cześć. Mnie też od kilku dni męczą mdłości najgorzej jest ok 11 godziny, wtedy wejscie do kuchni grozi zwrotem śniadania [emoji2957] wczoraj to nawet zapach męża mi przeszkadzał jakby cała butelkę perfum na siebie wylał. Ja wiem że dopiero apogeum mdłości nadejdzie tak 8-10 tydzień. Moja młoda w tym czasie to chyba na słoiczkach będzie bo do kuchni to ja raczej nie dam rady wtedy wejść [emoji1745]
 
Współczuję 🙈 ja leżę i czekam aż się śniadanie trochę przyswoi. Też mi odeszlo mięso oprócz pierogów z kapustą i mięsem, uwielbiam i na nie zawsze mam ochotę, mogę jeść codziennie 😂
Ostatnio też udało mi się przyswoić ciastka z kapustą i grzybami 😉
Wczoraj po ogórkach konserwowych zgaga...
 
@Aklime a jak u Ciebie z mdłosciami? Bo ja nadal mam zachcianki i zmienił mi się smak, ale mdłości mam jakby mniejsze... może to dlatego, że zaczęłam już 11 tydzień?
 
Dzień dobry dziewczyny. Bardzo wam współczuję złego samopoczucia. U mnie wciąż bez większych objawów, bolą piersi które od wczoraj smaruje oliwka i o 21 chodzę spać ale to tyle. Ogólnie ogarnia mnie spokój odkąd widziwlam moje maleństwo. Z zachcianek to w sobotę pierwszy raz w życiu zrobiłam ogórkowa i weszła idealnie a w niedziele ponad 100 pierogów ruskich i wczoraj, mężem zjedliśmy ostatnie😅na szczęście ustąpiło uczucie ciągłego głodu
 
@Aklime a jak u Ciebie z mdłosciami? Bo ja nadal mam zachcianki i zmienił mi się smak, ale mdłości mam jakby mniejsze... może to dlatego, że zaczęłam już 11 tydzień?
U mnie dzis 9+0 wiec zaczynam 10 tydzien:) ogolnie to wydaje mi sie, ze teraz jem duzo wiecej niz przed ciaza, az mi boczki zaczynaja rosnac 🙈 i brzuszek tez. ale ogolnie ja zadnych mdlosci nie mam, na poczatku ciazy tylko niechec do jedzenia byla i raz mnie zemdlilo, to tyle z moich mdlosci :) mysle, ze brak mdlosci lub zmniejszenie sie ich to nic złego, a tym bardziej jak zaczelas 11 tydz to moze juz Ci przechodza?:) tez tak moze byc :)
 
No u mnie niestety tak było, w 8 tygodniu doszły wymioty i tak to się kręciło do 10 tygodnia ale jak jednego dnia zabrakło mdłości... to się zastanawiałam czy wszystko jest ok😀 teraz te mdłości trochę mnie uspokajają bo mam poczucie że wszystko jest ok i spokojniej czekam na tą wizytę
 
reklama
U mnie dzis 9+0 wiec zaczynam 10 tydzien:) ogolnie to wydaje mi sie, ze teraz jem duzo wiecej niz przed ciaza, az mi boczki zaczynaja rosnac 🙈 i brzuszek tez. ale ogolnie ja zadnych mdlosci nie mam, na poczatku ciazy tylko niechec do jedzenia byla i raz mnie zemdlilo, to tyle z moich mdlosci :) mysle, ze brak mdlosci lub zmniejszenie sie ich to nic złego, a tym bardziej jak zaczelas 11 tydz to moze juz Ci przechodza?:) tez tak moze byc :)

Dziękuję, uspokoilas mnie :). Najważniejsze, że wszystko u Ciebie dobrze, widocznie nie każdy musi przeżywać katusze w ciąży :D
 
Do góry