reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziękuję, uspokoilas mnie :). Najważniejsze, że wszystko u Ciebie dobrze, widocznie nie każdy musi przeżywać katusze w ciąży :D
Tez sie tym na poczatku martwilam, tym bardziej, ze wiekszosc tu dziewczyn na prawde zle przechodzi 1 trymestr. Ale dzidzia rosnie :) kolezanka z pracy od poczatku mnie uspokajala, ze ona tez zadnych dolegliwosci nie miala, dopiero w 6 mies ciazy brzuch zaczal przeszkadzac 😂
 
reklama
Jeeej, a ja mam dzisiaj taką ochotę na maca... Namawiałam męża, żeby na kolację pojechać 😂


Też mam wizytę w środę! Na którą idziesz? 😃

@Blanca86 , @taisiya , @Kruszek91, @Karolcia_ - gratuluję dziewczyny udanych wizyt ❤

Mam pytanie do dziewczyn stosujących luteinę dopochwowo. Jak macie wizytę u lekarza to w dniu wizyty normalnie dawkujecie jak do tej pory? Te resztki które się nie wchłoną nie przeszkadzają w niczym (konkretnie chodzi mi o obraz USG)? Głupie pytanie, ale nie mam z takimi lekami żadnego doświadczenia 🙈
Na 10:20 a Ty?
 
Tez sie tym na poczatku martwilam, tym bardziej, ze wiekszosc tu dziewczyn na prawde zle przechodzi 1 trymestr. Ale dzidzia rosnie :) kolezanka z pracy od poczatku mnie uspokajala, ze ona tez zadnych dolegliwosci nie miala, dopiero w 6 mies ciazy brzuch zaczal przeszkadzac 😂
Każda przechodzi inaczej, ja sama jestem zdziwiona ze z takim przytupem zaczęłam, bo moja mama na przykład nudności miała tylko bardzo delikatne, nie wymiotowała ani razu w żadnej z ciąż ;). Także to nie jest regułą!
 
Dziewczyny, które biorą kropelki Imbifem. Ile kropelek ile razy dziennie bierzecie? Ja nie mam jakichś ogromnych mdłości ale czasem potrafi mnie nagle okropnie zemdlić. Najgorzej rano i w nocy czasem jak się przebudzę ewidentnie z głodu. To jak mam brać?
 
Kazdy nawet kazda ciaze przechodzi inaczej. U mnie pierwsza bez objawowa.
Druga zaczely sie problemy od 14 tygodnia.
A teraz trzecia i od poczatku mdlosci wymioty masakra
Każda przechodzi inaczej, ja sama jestem zdziwiona ze z takim przytupem zaczęłam, bo moja mama na przykład nudności miała tylko bardzo delikatne, nie wymiotowała ani razu w żadnej z ciąż ;). Także to nie jest regułą!
 
Dziewczyny, które biorą kropelki Imbifem. Ile kropelek ile razy dziennie bierzecie? Ja nie mam jakichś ogromnych mdłości ale czasem potrafi mnie nagle okropnie zemdlić. Najgorzej rano i w nocy czasem jak się przebudzę ewidentnie z głodu. To jak mam brać?
Na ulotce pisze 3 razy dziennie po 25 kropel.
Brałam je pierwszy raz w niedzielę jak mi narzeczony kupił.
Ale najlepiej rozrób je sobie z wodą bo w smaku są okropne.
Prawie mi gardło wypaliło jakieś takie ostre [emoji23]
Ale pomogły.
Też nie mam okropnych mdłości ale czasem potrafi mnie męczyć cały dzień.
Ani razu nie wymiotowałam.
 
Moja ciąża dalej bezobjawowo 😃 brak nudności wymiotów żadnych boli. A to już 11 tydzień leci oby tak pozostało. No może trochę więcej jem i to wcale nie zdrowo bo mam chcice na same słodycze i mrożone wiśnie bez pestek 😍 i nie mogę w nocy spać. Wstaje 2-3 razy na siku. Współczuję wam dziewczyny tych wymiotów.
 
U mnie dzisiaj 10+3 i jak do tej pory też bezobjawowo. Na samym początku pobolewał mnie tylko brzuch a tak żadnych mdłości, zachcianek w sumie też nie mam. Może jestem trochę bardziej zmęczona w ciągu dnia. No i mam problem z zaśnięciem. A tak to nigdy bym nie powiedziała, że mogę być w ciąży 😉 Jest to moja pierwsza ciąża.
 
reklama
Hej dziewczyny ;)
U mnie z objawów to nadal bolace piersi i o dziwo nudności ale popołudniami [emoji85] po za tym nie jest źle jeszcze tydzień i Polska i wizyta u doktora [emoji7] doczekac się nie mogę, żeby w końcu zobaczyć że wszystko jest dobrze...
 
Do góry