reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
@cosmolady daj znac jak sytuacja
@Dwa+Trzy ciesze sie, ze jest juz lepiejz malo ostatnio Cie tutaj, tez sie martwilam
@Katarzynka111 nie martw sie, na pewno z Maluszkiem wszystko ok, odpoczywaj teraz :*

A tak w ogole, tez sie tak meczycie przy sprzataniu? Ledwo jedno pomieszczenie a ja mam juz dosc.. ostatnio odkurzalam caly pokoj siedzac na pufce...

Ja się męczę jak stara babcia...właśnie sprzątnęłam jedną szafkę i poukładałam w szufladzie z lekami i już leżę bo nie mogę nic robić dalej bez odpoczynku[emoji28]
 
Kochane, wkoncu udało mi się nadrobić 3 dni nieobecnosci:).
@cosmolady nie martw się, u mnie z OM był 10tc2d a według USG 9tc0d, także różnica spora.
U mnie po tygodniach energii pojawił się czas ospałości, codziennie wieczorem po pracy muszę się położyć i zdrzemnąć bo inaczej nie funkcjonuje.
Dziś mam straszny ból krzyżowy, próbuje aktualnie ukoić ból w wannie z ciepła wodą.

Mam jeszcze pytanie o masaż. Jakiś czas temu dostałam prezent na urodziny- voucher na masaż i akurat we wtorek mam termin, umawiałam jeszcze przed ciąża. Będę wtedy w 11tc. Myślicie ze mogę skorzystać czy są jakieś przeciwskazania? To zwykły masaż całego ciała olejkiem.
 
Kochane, wkoncu udało mi się nadrobić 3 dni nieobecnosci:).
@cosmolady nie martw się, u mnie z OM był 10tc2d a według USG 9tc0d, także różnica spora.
U mnie po tygodniach energii pojawił się czas ospałości, codziennie wieczorem po pracy muszę się położyć i zdrzemnąć bo inaczej nie funkcjonuje.
Dziś mam straszny ból krzyżowy, próbuje aktualnie ukoić ból w wannie z ciepła wodą.

Mam jeszcze pytanie o masaż. Jakiś czas temu dostałam prezent na urodziny- voucher na masaż i akurat we wtorek mam termin, umawiałam jeszcze przed ciąża. Będę wtedy w 11tc. Myślicie ze mogę skorzystać czy są jakieś przeciwskazania? To zwykły masaż całego ciała olejkiem.
Myślę, że powinnaś poinformować przed masażem, że jesteś w ciąży...

Takie coś znalazłam u mamaginekolog:
" W trakcie ciąży zasadniczo można korzystać z masaży, jednak trzeba uważać na kilka elementów – nie powinno się masować brzucha i nie powinno się długo leżeć w bezruchu na plecach (można podłożyć klin albo wałek, ale można też leżeć na brzuchu tak długo, jak nie sprawia nam to dolegliwości). Jeżeli masaż zawiera elementy refleksoterapii, to terapeuta powinien unikać punktów, które wzmagają skurcze narządów miednicy i brzucha (nie wiem gdzie one są, ale Google mówi, że na nadgarstkach i kostkach?)".
 
Kochane, wkoncu udało mi się nadrobić 3 dni nieobecnosci:).
@cosmolady nie martw się, u mnie z OM był 10tc2d a według USG 9tc0d, także różnica spora.
U mnie po tygodniach energii pojawił się czas ospałości, codziennie wieczorem po pracy muszę się położyć i zdrzemnąć bo inaczej nie funkcjonuje.
Dziś mam straszny ból krzyżowy, próbuje aktualnie ukoić ból w wannie z ciepła wodą.

Mam jeszcze pytanie o masaż. Jakiś czas temu dostałam prezent na urodziny- voucher na masaż i akurat we wtorek mam termin, umawiałam jeszcze przed ciąża. Będę wtedy w 11tc. Myślicie ze mogę skorzystać czy są jakieś przeciwskazania? To zwykły masaż całego ciała olejkiem.
Mi rehabilitant, który robi masaże mówił, że w ciąży nie należy wykonywać masaży.
 
Dzięki za miłe słowa dziewczyny :)! Myślę że będzie dobrze,
A u mnie dziś mój mezus ogarnął cały dom 💗 Mi kazał leżeć i się nie ruszać że względu na to wczorajsze delikatne plamienie. Kochany jest po prostu 😀
Mój dzisiaj tak samo😊! W ogóle mój jest wspaniały, my w ogóle dzielimy się wszystkimi obowiązkami, ale od kiedy czuję się źle, wymiotuję i tak dalej, to robię w domu tylko i wyłącznie to na co mam siłę.

Dziewczyny, dzięki za miłe słowa, poleniuchowałam pod czułą opieką męża, będzie dobrze😊
 
Hej
U mnie ogólnie ok. Nie byłam wczoraj na IP, mieszkam w niemczech, tu jest insczej, dostalam na piśmie, że jak będzie duże krwawienue to dopieto mam się stawic, tu od 12tc dopiero się "przejmują" nie wiem dlaczego tak jest. Wczoraj bardzo się zdenerwowałam na mojego syna, tak mnie z równowagi wyprowadził, poszłam siku a tam krew. Dziś już na szczśście nie, ale nie miałam jak Wam napisać, tel mi się zablokował i musiałam czekać, aż się wyładuje, bo nic się zrobić nie dało. Brzuch mnie nie boli, to dobrze, mam wielką nadzieję, że jest wszystko ok. Tak wiele osób chce, żeby to dzieciątko się urodziło, więc musi się udać
 
Hej dziewczynu u mnie tyle sie dzieje ze nie mam kiedy do was zaglądać... jestem w trakcie przeprowadzki, do tego zaliczyłam w czwartek pogotowie ponieważ nie za dobrze się czułam, ale na usg muszę czekać do jutra.. lepsze to niż czekanie na wizytę w Polsce przynajmniej dowiem się czy lot nie będzie zagrożeniem. Pozdrawiam was cieplutko [emoji3059]
 
reklama
Do góry