reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
ja również poproszę.

Długo mnie nie było, byłam przeziębiona 2 tygodnie i to tak mocno jak nigdy.
Poza tym wszystko okej, jadę w piątek na prenatalne. Powiedzcie mi czy wypada żeby narzeczony wszedł ze mną?
Ze mną mąż był i nie było problemu. Od ciebie zależy czy go chcesz zabrać 😀
 
ja również poproszę.

Długo mnie nie było, byłam przeziębiona 2 tygodnie i to tak mocno jak nigdy.
Poza tym wszystko okej, jadę w piątek na prenatalne. Powiedzcie mi czy wypada żeby narzeczony wszedł ze mną?
Oczywiście że zabierz go że sobą 😀 mój mąż był ze mną i powiedział że żadnego usg nie przegapi 😀
 
ja również poproszę.

Długo mnie nie było, byłam przeziębiona 2 tygodnie i to tak mocno jak nigdy.
Poza tym wszystko okej, jadę w piątek na prenatalne. Powiedzcie mi czy wypada żeby narzeczony wszedł ze mną?
Oczywiście, ze mną na prenatalnych był partner i nasza córeczka.
Oczywiście weszłam do gabinetu sama i spytałam czy mogę wejść z rodziną. Jak ich zawołałam to mieli już krzesełka przygotowane z lepszym widokiem na monitor niż ja :)
 
Oczywiście że chcemy żeby wszedł, ale zastanawiałam się czy go nikt nie wyprosi 😁 😁 😁
Nie wyprosi zawsze możesz spytać lekarza czy możecie wejść razem. Ja się czuje głupio jak idę do swojego ginekologa zawsze jestem jedyna sama A zawsze dziewczyny są z mężczyznami swoimi. Więc postanowiłam że będę chodzić tak żeby mąż był ze mną 😀 niech też zobaczy jak się rozwija jego dzielo 😊
 
Byłam z mężem na prenatalnych i nie wszedł ze mną, kilka pań było w towarzystwie swoich partnerów i oni też nie wchodzili. Mimo wszystko chciałam, żeby mąż wszedł ze mną.
 
reklama
Do góry