reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

S.sk trzymam kciuki za Was wszystko będzie dobrze!
Ja byłam na badaniu prenatalnym u nas wszystko ok. Mały waży 1700 gram lekarz powiedział że mało zaczynam 32 tydzień. Ale sprawdzałam z poprzednią ciaza to tak samo było na tym etapie A urodziłam synka 4 kg 😆 także nie martwię się tym.
Mało? Dziwne 😁 ja byłam w 30 tc 1520 g i lekarz powiedział ze w sam raz wiec u Ciebie tez chyba idealnie 😊
 
reklama
Ciekawe ile mój synuś waży. Wizyte mamy dopiero 20 lipca, muszę zrobić badanie moczu i morfologie i ciekawe jak tam moje płytki krwi czy dużo spadły. 22 lipca mam mieć Usg III trymestru, to będzie 30tc chyba nie za późno??
 
S.ska współczuję. Czułaś że ta szyjka się skraca?? Bo ja czasem czuje takie "szarpnięcia" tam w środku i zastanawiam się czy to aby nie coś złego, szyjka. Ostatnio na badaniu były 4cm, ale brzuch coraz częściej twardnieje :(
Miałam twardnienia całego brzucha takie opinające zebra. Dziś wyszłam ze szpitala. Trafiłam na wspaniały personel. Mój lekarz spisał się na medal. Mam pessar, dobrze trzyma a kontrola za dwa tygodnie.
 
S.sk trzymam kciuki za Was wszystko będzie dobrze!
Ja byłam na badaniu prenatalnym u nas wszystko ok. Mały waży 1700 gram lekarz powiedział że mało zaczynam 32 tydzień. Ale sprawdzałam z poprzednią ciaza to tak samo było na tym etapie A urodziłam synka 4 kg 😆 także nie martwię się tym.
O nas fajny. Wcale nie mały 😍
S.ska i jak sytuacja? Trzymam mocno kciuki, daj znać!
Jak wyżej. W domku. W czwartek mnie przyjęli i zrobili posiew. Mój lekarz był w szpitalu 14 godzin i o 22 zakładał mi pessar. Na drugi dzień dali sterydy. Dziś kolejny, potem ktg i kontrola pessara i do domku. Stęskniłam się za synkiem że nie mogę od niego oczu oderwać 😍
Ale była ze mną dziewczyna też 28tc i musi leżeć do 34tc wtedy będzie miała CC. Ma łożysko przodujące. Biedna cały czas płakała bo w domu ma syna a zakaz odwiedzin.
 
U mnie dzisiaj koniec 31 tygodnia 🙂 powiedzcie mi macie bóle kości lub stawów ostatnio? Ja po nocy nie mogę palców wyprostować, dopiero w ciągu dnia powoli mi przechodzi i mogę juz normalnie ruszać dłońmi. Teoretycznie w ciąży mogą dokuczać stawy, ale reumatyzm w tym wieku... 😀
 
Super, że wszystko dobrze :)
Ja na ostatniej wizycie miałam 2,23 a jak dokładniej zmierzył to niby 2,59, ale wizyta za 2 tyg, teraz to już jakby za tydzień. A czy kazał Ci się dalej mega oszczędzać i leżeć? Trzymam za Was kciuki już coraz bliżej końca :) super, że lekarz stanął na wysokości zadania i oczywiście personel na pewno dodało Ci to otuchy :*
O nas fajny. Wcale nie mały [emoji7]

Jak wyżej. W domku. W czwartek mnie przyjęli i zrobili posiew. Mój lekarz był w szpitalu 14 godzin i o 22 zakładał mi pessar. Na drugi dzień dali sterydy. Dziś kolejny, potem ktg i kontrola pessara i do domku. Stęskniłam się za synkiem że nie mogę od niego oczu oderwać [emoji7]
Ale była ze mną dziewczyna też 28tc i musi leżeć do 34tc wtedy będzie miała CC. Ma łożysko przodujące. Biedna cały czas płakała bo w domu ma syna a zakaz odwiedzin.
 
Ciekawe ile mój synuś waży. Wizyte mamy dopiero 20 lipca, muszę zrobić badanie moczu i morfologie i ciekawe jak tam moje płytki krwi czy dużo spadły. 22 lipca mam mieć Usg III trymestru, to będzie 30tc chyba nie za późno??
Nie jest za późno. Badanie 3 trymestru robi się między 28 a 32 tc 😊 Ja miałam robione w 32 😊
 
reklama
Do góry