reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Odzież niemowlęca i dziecięca [emoji199]
Od ręki i na zamówienie, wszystko czego szukasz dla swojego maluszka [emoji3590]
Zapraszam!

 
A mogę zapytać, czemu musieli użyć tej tuby zasysającej? Jak nie chcesz, to nie odpowiadaj 😚
Tak profesjonalnie próżnociągu dla tego mam poród zakończony zabiegowo i muszę siedzieć dodatkową dobę w szpitalu w sumie lekarz mówił że tak kończy się tylko 5% porodów zaczęliśmy mieć problemy z tętnem i mały miał już główkę nisko ale nie chciała wyjść a ja parłam na kuckach i łóżku bardzo wiele razy koszmarny ból i z tego względu wbiegli lekarze włożyli mi próżnociąg do pochwy uciskali brzuch aby wyszedł i na cieli i zobaczyłam małego 😍 potem już leżałam z nim łożysko wyszło w całości dwa parcia potem leżeliśmy razem a pani doktor szyła mi kroczę i sprawdzała czy wszystko w porządku
 
Witam wszystkie przyszłe mamy i już rozpakowane 😊 my rozpakowaliśmy się 13.09.20 o 17:20 synek ma 3450 poród był bardzo bolesny dzień wcześniej podłączono mi oksytocynę męczyłam się sześć godzin i żadnego efektu trafiłam na patologię ciąży w oczekiwaniu na poród następnego dnia o 09:00 miałam 1 centymetr rozwarcia potem chodziłam doszło do 5 centymetrów i około 11:30 wyruszyłam na trakt porodowy tam rodziłam i o 17:20 było po wszystkim poród był bardzo bolesny i trudny nie obeszło się bez nacięcia i tuby zasysającej ale wszystkto dobrze się skończyko
Gratulacje I Duzo Zdrowka dla Was😘My sie dalej toczymy🙈
 
O super dopóki któraś z nas nie urodzi , dopiero później zacznie się stres jak jedna zostanie 😁 jeśli do 25 września nie urodze to mam się zgłosić do szpitala na KTG i będziemy widzieć co się dzieje. Dodam że nie miałam jeszcze ani razu robionego KTG.

Ja mam termin na 22.9, też jeszcze jestem z Wami 😚😊 jak do 22.9 nie urodzę, to w ten dzień wizyta w szpitalu i decyzja, czy będą wywoływać, czy dalej mogę śmigać i czekać, aż sama się akcja rozkręci 😃🙈
 
Ja mam termin na 22.9, też jeszcze jestem z Wami 😚😊 jak do 22.9 nie urodzę, to w ten dzień wizyta w szpitalu i decyzja, czy będą wywoływać, czy dalej mogę śmigać i czekać, aż sama się akcja rozkręci 😃🙈
Zawsze raźniej w większej grupie nie rozpakowanych ;) ja to bym wolała przed terminem urodzić ale to już decyzja małej 😁
 
reklama
Tak profesjonalnie próżnociągu dla tego mam poród zakończony zabiegowo i muszę siedzieć dodatkową dobę w szpitalu w sumie lekarz mówił że tak kończy się tylko 5% porodów zaczęliśmy mieć problemy z tętnem i mały miał już główkę nisko ale nie chciała wyjść a ja parłam na kuckach i łóżku bardzo wiele razy koszmarny ból i z tego względu wbiegli lekarze włożyli mi próżnociąg do pochwy uciskali brzuch aby wyszedł i na cieli i zobaczyłam małego 😍 potem już leżałam z nim łożysko wyszło w całości dwa parcia potem leżeliśmy razem a pani doktor szyła mi kroczę i sprawdzała czy wszystko w porządku

Dziękuję za odpowiedź. Domyślam się, że musisz być wykończona 🙈🙈 ale całe szczęście, że szczęśliwie się zakończyło 😃 jak się czujecie?
 
Do góry