reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Rak to cichy zabójca :-(

Róbcie Cytologie - raz w roku wystarczy, byle regularnie :-)

W zeszłym roku zmarła na to córka mojego kolegi że studiów :-( wiek podobny - chyba 23 lata miała. Piękna dziewczyna, pełna życia :-(
Poplakalam się jak umarła :-(

Ps. Byłam dzisiaj w rybnym (takim prawdziwym rybnym jak za dawnych czasów) i ślina mi do tej pory cieknie :-o

Ps2. Już młodego czuje codziennie po kilka razy - najbardziej w nocy jak się przekrecam, to on też :-) i po jedzeniu :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Rak to cichy zabójca :-(

Róbcie Cytologie - raz w roku wystarczy, byle regularnie :-)

W zeszłym roku zmarła na to córka mojego kolegi że studiów :-( wiek podobny - chyba 23 lata miała. Piękna dziewczyna, pełna życia :-(
Poplakalam się jak umarła :-(

Ps. Byłam dzisiaj w rybnym (takim prawdziwym rybnym jak za dawnych czasów) i ślina mi do tej pory cieknie :-o

Ps2. Już młodego czuje codziennie po kilka razy - najbardziej w nocy jak się przekrecam, to on też :-) i po jedzeniu :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
A ja ryb nie mogę teraz bo mnie dźwiga na samą myśl. Moje Maleństwo tez mnie smyra delikatnie. Takie przyjemne laskotki ;)
 
Gabeee u mnie lekarz powiedział ze cytologie robi od 25 roku życia. To znaczy mojej koleżance tak powiedziała. Mi robiła, bo w ciąży jestem.
Ale tak tak profilaktyka najważniejsza.
Cudownie Kochana!! zazdroszczę Ci.
 
Dziewczyny macie zupelna rację. Zycie można porównać do liścia na wietrze. Trzeba cieszyć się tym co mamy i żyć chwilą.
 
Gabeee u mnie lekarz powiedział ze cytologie robi od 25 roku życia. To znaczy mojej koleżance tak powiedziała. Mi robiła, bo w ciąży jestem.
Ale tak tak profilaktyka najważniejsza.
Cudownie Kochana!! zazdroszczę Ci.
Bzdura.

Od 18 roku życia powinna być obowiązkowa (nie wiem czy jest).
Wg mnie powinna być robiona od rozpoczęcia współżycia.
50% przypadków raka szyjki macicy wywołane są od wirusa HPV .

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Od momentu rozpoczęcia współżycia jest juz zalecana cytologia. A jak sie nie wspolzyje to chyba jakos kolo 25 rz.

Acgug pewnie ten bol z przemęczenia. Mnie wczoraj bolal domem jak na okres i sie wystraszylam,ale przeszlo szybko i narazie jest ok.
Musze nospe kupic przed świętami jeszcze jakby cos mnie bolalo.

Jem mlode ziemniaczki pilane jogurtem naturalnym:) mnie mniam
Na pozniej kupiłam sobie kapusniaki-no tak mnie na kapustę kiszona nalecialo,ze cala tacke kupiłam:)
No i na kolacje dorsz czeka-fuuj,ale trzeba.
 
Tez jestem zdziwiona stwierdziem, ze cytologia od 25 roku zycia...


ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
Do góry