reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Amcia - u mnie bez zmian. Dzisiaj zabrałam się za sprzątanie u rodziców (czyt. tam gdzie na razie mieszkam). Wydajmi się też że brzuch mam niżej jeszcze ale pewnie to złudzenie ;) U nas jutro teściu z kolegą przyjeżdża i remont przez 3 dni będzie szedł pełną parą :)
 
reklama
No ja już myślę gdzie co będzie :) Aleee to jeszcze trochę potrwa ;)

Betka155 - ja tylko 2 razy w trakcie ciąży dowiedziałam się ile Mała waży. Ostatnio w szpitalu na wypisie w 27 skończonym tyg ważyła 1050g. Może się teraz w środę więcej dowiem ;)
 
Przynajmniej mam was ;)
Ciekawa jestem czy reszta wrześniówek już zaczęła. U mnie każdy już mówi że brzuszek nisko. Poza tym coraz mniej skóra mi się rozciąga i pęka. Was też to tak swędzi ? w sensie brzuch ?
Jesli chodzi o wrzesniowki z zamknietego to juz sie zaczelo rozpakowywanie. Sa dwa maluszki urodzone w tym miesiacu. Jeden z 32 tc a drugi 35 tc ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
niunians - a wszystko z nimi dobrze ? Mam nadzieję że że tak :)

Amcia8232 - ja mam pełno na brzuchu i zaczynają się na udach. A Ciebie coś "zozerwało" ?
Zamknięty znaczy nie dla wszystkich ! ;D Mają osobną grupę i tam sobie gadają :)
 
reklama
Do góry