reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

ja na początku się denerwowałam, ale teraz juz spokojnie, chociaż rzadko bo jakoś bardzo sporadycznie mnie nachodzi ochota, K narazie jakoś to znosi zobaczymy później...
 
reklama
A mój coś chodzi sfochowany..wczoraj stwierdziłam, że trzeba jakiś seks uskutecznić, bo widzę że zestresowany, chyba ma nadmiar złej energii..to mi powiedział, że nie musze się do niczego zmuszać...wieczorek siedział ogladał na dole tv..jak przyszedł to spałam..prawie, ale już nic mi się nie chciało..a potem młoda zaczeła marudzić i poszedł do niej spć..czyli foch...
no i chciałam byc miła..i nie wyszło..i jak znam siebie to zaraz ja walnę focha...mi sie nie chce w ogóle, a jak on unosi się dumą i będzie czekał aż mi się nie wiadomo jak zachce..to obawiam się, ze moze jeszcze trochę poczekać...
 
Ania Ty foch, on foch to dwa minusy. A dwa minusy dają plus, więc może uda Wam sie pogodzic i poprzytulać:-)
 
za to mój facet boi się strasznie, i nic a nic :o( tak naprawdę to się nie dziwię, tyle lekarstw co ja biorę to jest przerażony, a najbardziej tymi dopochwowymi ;)

Damy rade, dzidzia jest teraz najwazniejsza.
 
U mnie ożywienie klimatów. Mąż jest nakręcony jak nigdy wcześniej he he, mówi ze nigdy wcześnij z ciężarówką nie próbował he he no ciekawe, skoro to nasze pierwsze dziecię :-D:-D:-D
 
ja przez teeeee prawie 15 miesięcy kochałam się 2 raz... raz na samy początku jak się dowiedzieliśmy i raz w zeszłym tygodniu... przez te 3 miesiące w środku nawet całować się nie dałam... teraz mam już większą ochotę za to S nie ma totalnie sił bo bardzo dużo pracuje.... ale myślę że niedługo to się odwróci!!!!! i będziemy się częściej kochać a szczególnie że mam coraz więcej ochoty!!!!;-);-);-)
 
puk puk jest tu kto?? mam pytanko

mam straszną ochotę na sex mój m aż jest przerażony:) ale podczas stosunku boli mnie cały brzuch tak jakby z wszystkich stron macica mnie kuła... czy wy też tak macie??? zastanawiam się czy to macica uderza o organy wewnętrzne czy co??? naj mniej boli na boku..
 
Ja mam ochote niby ale nie mam, nie umiem tego okreslic. Drazni mnie calowanie piersi, wiem tez ze juz nie jestem taka aktywna i sobie wkrecam ze nie jestem atrakcyjna dla mojego meza. On za mna lata codzien i wykorzystuje, ale dla mnie to juz nie taka frajda jak kiedys, moze tez ta codziennosc mnie zabija, bo wiecie jak np raz, dwa na tydzien to jest atrakcyjne, a tak codziennie to moze sie nudzic. Ja to wieczorem wole polezec i dzidziusia ponasluchiwac poprostu. NO i mowie nie czuje sie obiektem seksualnym i stad moze taka blokada w mojej psychice.
 
reklama
U nas jak teraz mam większe krągłości to mąż dostaje nieraz takiego popędu że szok i muszę się neiźle od niego opędzać hahaha bo aż takiej ochoty na sex nie mam.Szczególnie o jakimś cięzkim dniu.
 
Do góry