reklama

Wrześniówkowe mamy

Agulka - hm... mój Kuba nie ma jeszcze trzech lat a się pcha na tą matę. Nie potrafi jeszcze naciskać tak jak trzeba strzałek... Myślę, że zdecydowanie jest za mały na taką zabawę. Niby reklamują tą grę od 3 do 99 lat więc jeśli twoja córcia wyskakana i rozumie związek przyczynowo-skutkowy między tym co dzieje się na ekranie a tym co trzeba zrobić nóżkami na macie to jak najbardziej może się bawić.

Oki, ja już uciekam, bo serio mnie bierze spanie. Dobrej nocy, babuszki.
 
reklama
Oj witam witam...choc wszystkie WY juz chyba w objeciach Morfea?
Kasia - wzruszjace ci napisalas o MAMA...hmmmm...cxekam i czekam ale poki co da-da-da:baffled::-D
Nuska - to bosko ze sie wytanmczylas! a zdarlas fleka za kolezanke a 3Miasta;-):laugh2:?Hrudzie?;-):-p
a moje poprawiny bardzo udane...mimo ze pewnie 2 kg na plusie...a z moim J jest tak milosnie...i inne wzloty;-) tez byly:-p:laugh2:...brakowalo mi takiej przytsani:happy:
A fotki wkleje niebawem:tak:owkors!
 
Agulka piękne zdjęcia :-) teraz zmniejszaj i wklejaj do podpisu :laugh2:

Hruda trzymam za Was kciuki!!!!! A i super, że tak się impra udala o czywiscie czekam na fotosy.
 
Hurda to super że imprezka się udala:-)

Agulka bardzo fajne zdjęcia, kochany ten twój synuś:tak:

my się wlaśnie zbieramy do lekarza oddać mocz Mateuszka bo musi mieć takie badania kontrolne 1 na 2 tygodnie mocz ogólny a 1 na miesiąc posiew moczu no i wlaśnie dziś mamy i posiew i ogólny. Mam nadzieje że wyniki będa dobre:tak::dry:
Napewno pózniej znajde troszke czasu to zajrze a teraz zmykam
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry