reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Kasiu to nie Twoja wina, że ta cholerna zima nadal trzyma, a tak poważnie to wrzuć na luz....... za parę dni Kubus będzie zdrów jak rybka, tylko pamiętaj o zbawiennym czosnku.

A jak R Ci tak ciągle suszy tym głowę to mów: MOJA WINA, MOJA WINA, MOJA BARDZO WIELKA WINA i się śmiej..... jak on Cię dobija to Ty go też:crazy:

Juz myślałam, że kiecka dziś nie przyjdzie, zbawiennie czekałam na listonosza a on tylko śmignął przed domem rowerem :crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dostawałam wścieklizny...... po 16 przyjechała Szybka Paczka:tak::tak::tak: Sukienusia cudo:-D:-D:-D:-D:-D:-D tylko ma małą skazę , mało widoczną, ale ja dopatrzyłam si,.ę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i w jednym miejscu była dziura:szok: nitka puściła, ale zaraz wezmę ją w obroty i zszyję:tak:

Etka znów antybiotyk, Wy to biedulki się nałykacie tych lekarstw

Hrudzia miłego popijania dzisiejszego wieczora

Donkat zdrówka dla Waszych żołądków i odpoczywaj u mamusi:tak:

Anka jutro przyjeżdza z narzeczonym do pilnowania dzieci i nam przywiezie pączki, które teściowa jutro o 6 rano będzie robic specjalnie dla nas:szok::-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:
 
Agulka zrobiłam małemu dodatkowo syrop z cebuli sądzisz, że mogędodać do niego ząbek czosnku??

Jeżeli nie to w jaki inny sposób podawać mu ten czosnek??
 
Bojdziu dziewczyny R jest na mnie wściekły :( za ten poniedziałek. Wiem, że to na pewno przeze mnie Kuba jest chory, ale R normalnie nie daje mi o tym zapomnieć.

Kuba przed chwilą miał napad kaszlu :( R się popkałał i powiedział "to przez Ciebie" JEZU alesię z tym źleczuje. Jakbym mogła to oddałabym pół życia aby Kuba szybko wyzdrowiał.
za każdym razem kiedy Mateusz jest chory to też słyszę,że to moja wina... a to za lekko ubrany,a to za grubo,a to okno rozszczelnione, a to ja chodziłam bez skarpet! i mam katar i młodego zaraziłam. A takie przeziębienie to nic strasznego, ani niesamowitego,bo teraz co 2 czlowiek coś ma i naprawdę nie trudno złapać jakieś dziadostwo z powietrza
:crazy:
 
Agulka zrobiłam małemu dodatkowo syrop z cebuli sądzisz, że mogędodać do niego ząbek czosnku??

Jeżeli nie to w jaki inny sposób podawać mu ten czosnek??
Kasiu dobrze zrobiłaś, teraz możesz również dodac do tego rozgniecione ząbki czosnku, dość sporo. równiez na wątku Leki z babcinej apteki sa przepisy na takie specyfiki, rozgnieć też czosnek i włóż do łóżeczka by wdychał:tak:
 
reklama
Do góry