reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

dzień dobry
u mnie Walentynki podobnie jak u Majandry, odleciałam w połowie filmu :-D

Jutro jedziemy do moich rodziców, Aśka pierwszy raz jedzie w taka podróż. Pewnie prześpi całą drogę. Umówiłam się też do fryzjerki. Zetnę włosy króciutko bo tak lubię a teraz mam bardzo długie. Omara też zapisałam, niech raz w roku ma profesjonalną fryzurę a nie mamy dzieło :-D

Takie mam plany na sobotę, w niedzielę pewnie sama w domu z dzieciakami bo mężuś jak zwykle ma szkołę.

A jakie wy macie plany?
 
reklama
A jakie wy macie plany?
A jak myślisz? U mnie na razie bez szaleństw: pisanie pracy :baffled::angry:

Siedzę przed kompem od 8:45 i napisałam 1 zdanie. Buuuuuuuuu............

Okno sobie otworzyłam, bo czuję się niedotleniona. Kawkę wypiłam, ale nadal kiepsko się czuję. Boję się, że zmarnuję ten wolny dzień.


Oj, będę marudzić ......
 
Ostatnia edycja:
Ja jutro się wybieram do południa na zakupy, chciałabym sama, ale nie wiem, czy mi sie uda bez Julitki. Musze kupić spodnie, bo...w zeszły piątek się przewróciłam pod firmą na lodzie i...porwałam na kolanie moje najlepsze spodnie:zawstydzona/y:

W niedzielę po obiedzie jedziemy do P. siostrzenicy na urodziny

Kulinarnie chyba się nie będę przemęczać w ten weekend. O kurcze, zapomniałam rano wyjąć mięso do rozmrożenia:szok:
 
Witam.
Donuś dobrze że tylko spodnie się rozerwały:-p;-)
Majandra wyjdż po cos słodkiego do sklepu, przejdziesz się i słodkości poprawią kondycję;-)

Iza tak czytam od jakiegoś czasu i zastanawiam się po co daliście tak na imie córce, trzeba było Joanna;-):-) żartuję


Co do Dnia Walniętego ....... to tylko dupy nas bolały ( od 18-22:30:szok: na jednym miejscu), chłopacy wynudzeni........ komedie typowo babskie, flaki w oleju... Równiez nas nie wylosowali do jakiś nagród:no:
 
Agulka, nie jem słodyczy poza gorzką czekoladą, a taką mam zawsze w domu. Poza tym głowę mam brudną :-p

Jak mnie przestanie głowa boleć, to może poćwiczę i pierwsza się na listę wpiszę :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Ja w żaden weekend się nie przemęczam kulinarnie. No chyba że mam gości.


ja na tygodniu prawie w ogóle nie gotuję;-)

Oj, Majandra, z taką aktywnością na BB, to Ty duzo pracy nie napiszesz:-D:-D Chociaż, jeśli chodzi o mnie, to mi to nie przeszkadza;-)


Witam.
Donuś dobrze że tylko spodnie się rozerwały:-p;-)




Co do Dnia Walniętego ....... to tylko dupy nas bolały ( od 18-22:30:szok: na jednym miejscu), chłopacy wynudzeni........ komedie typowo babskie, flaki w oleju... Równiez nas nie wylosowali do jakiś nagród:no:

oprócz spodni było też kolano rozbite:szok:Wyłożyłam się jak długa w mgnieniu oka:szok:

co do bolących tyłków, no to tak powinno byc po Walentynkach, tylko nie od siedzenia:-p;-):-D
Ja byłam pełan podziwu dla męskiej częscie tej wyprawy, że się zgodzili na maraton romantyczny, bo P. bym wołami do kina na takie filmy nie zaciągnęła:szok:
 
Witam.
Iza tak czytam od jakiegoś czasu i zastanawiam się po co daliście tak na imie córce, trzeba było Joanna;-):-) żartuję
Tylko ja mówię Aśka :-D Poza tym to jest mój podświadomy sposób wpłynięcia na tatę... Mam ciotke która ma na imię Ajsza a mówią na nią Ziunia. Żeby mój tato tak nie mówił (bo tego nie zniosę) sama mówie Aśka :-D:-D

Majandra zacznij nie od początku a od tego co jest w pracy najciekawsze, łatwiej pójdzie. A początek napiszesz później. I zjedz tą czekoladę :-D

My to wczoraj oglądaliśmy bardzo romantyczny film... ostatnia część sagi Zmierzch :-D
 
reklama
Majandra zacznij nie od początku a od tego co jest w pracy najciekawsze, łatwiej pójdzie. A początek napiszesz później. I zjedz tą czekoladę :-D
Oj, nie umiem tak. A czekoladę już zjadłam. :tak:

My to wczoraj oglądaliśmy bardzo romantyczny film... ostatnia część sagi Zmierzch
U, współczuję. Ja bym tego nie przetrawiła. Ledwo 1 część obejrzałam.
 
Do góry