reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hejka!

dziś mam USG piersi.
Kurcze, planowałam jutro popiec mięska ale...nie wyjęłam do rozmrożenia, a przecież muszą jeszcze posiedzieć w przyprawach....
Skleroza ostatnio to moja siostra:zawstydzona/y:

Aguś, Twoich urodzin chyba nie przegapiłysmy?:zawstydzona/y:czy dobrze pmiętam, ze są 17.02?

Majandra, czyli sie pewnie upociłaś w tym stroju:-D:rofl2: Mnie takie bale kojarzą się z ogromna dusznościa:eek:
blisko kochana .........27:-p aparat juz mam w swoich rekach i ciesze nim jak dziecko kinder niespodizanką hihihi

wrzucisz do wody to szybciej się rozmrożą a na noc w marynatę wsadzisz :tak:
 
reklama
Witam. Nareszcie piątek. Dziś miałam ochotę wszystkie dzieciaki przywiązać do kaloryfera i zakleić im buzie :wściekła/y:
Majandra, czyli sie pewnie upociłaś w tym stroju:-D:rofl2: Mnie takie bale kojarzą się z ogromna dusznościa:eek:
Strój miałam lekki i zwiewny, ale w sali rzeczywiści było duszno. Dzieciaki szybko padały jak muchy.

Czemu robiłaś usg?
 
Witam nas choroby chyba nie odpuszczą :( od wczoraj Mati leży z gorączka A dziś jeszcze i mnie wzięło.... zabieg Mateusza do przełożenia.... ahhh niech te chorobska idą od nas precz. Całe ferie siedzimy w domu za oknem dużo śniegu A dzieci ani razu nie mieli okazji skorzystać. Nie no Ola wczoraj na chwilkę wyszła Na górkę pierwszy raz.
 
Witam po weekendzie!

U nas napadało sniegu, aczkowliek nie ma tyle co w górach. W nocy z soboty na niedzielę była u nas burza śnieżna! Pierwszy raz w życiu widziałam błyski i grzmoty w zimie!:szok:

Miałam kuchenny weekend: realizowałam się i w sobotę i w niedzielę.

Majandra, robiłam sobie USG, ponieważ kiedyś miałam ból w prawej części klatki piersiowej.
USG wyszło O.K.

Monia, a kysz choróbska, a kysz!!!!
 
Witam i zaraz do pracy uciekam.
Monia, jaki zabieg?
Donkat, dobrze, że wynik ok. Ja chyba też powinnam pójść, bo czasem też mam bóle i jakbym tez coś tam wyczuwała, ale nie jestem pewna.
 
Witam
Majandra Mati musi mieć kolejny raz skrócone wędzidelko i do tego plastykę bocznych błon pod językiem nie wiem jak fachowo to się nazywa.
My dalej chorzy.
Dziś zawiozlam Mateusza do babci A ja z Ola pojechałam do pulmonologa bo miała spirometrie i kontrolę. Zmieniła jej leki do nosa i ma powrócić do wziewow A na jesień zaczniemy chyba odczulanie.
 
witam z racji siedzenia a raczej leżenia w domu mam czas na BB
u nas dziś poprawa Mati jak narazie na szczęście bez gorączki uffffffffff ja mam tylko leki stan podgorączkowy wiec wszystko idzie w stronę zdrowia :)
Ola dziś sie popłakała ze to najgorsze ferie w życiu że ma juz ich dośc że juz ma dośc siedzenia w domu:-(
aaaa nie pisałam zabieg mamy przełożony na 20 kwietnia:tak:niby trochę późno ale łatwiej bedzie wytrwac w zdrowiu;-)

dobra kończę juz moje marudzenie:-p;-)
 
Witam słodko i pączkowo :)

Juz zjadłam 2,5pączka, wiem, ze nie ma się czym chwalic:zawstydzona/y::-p

Mam ogólne wnerwienie ostatnio i na Julitke i na wszystko:baffled:

Majandra, a na co czekasz? Aż to coś w piersi urośnie????

Monia, szkoda dzieci, że nie mogą nosa z domu wyściubić. Z drugiej strony dobrze, ze to w ferie i nie muszą opuszczać szkoły.
 
Witam juz zdrowa ☺☺☺☺☺
Mati juz wczoraj był bez gorączki A ja dziś tak jak i u Oli u nas też trwało po 3 doby
Nam D rano pączki kupił dzieci juz zjedli po 1 a ja nie mam zamiaru. Tzn mam w planach upiec dietetyczne z budyniem Ale zobaczę czy będzie mi sie chciało.
Donus te nerwy pewnie przez tą zimę wszyscy pewnie już wyczekuja wiosny i wtedy też humory będą lepsze
 
reklama
Witam z jednym pączkiem w brzuszku.

Donus pozwól że podam Ci rękę, MNIE TEZ WSZYSTKO WNERWIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Moje dzieci dziś balują, tzn młody ma bal a młoda dyskotekę:tak: a jutro 2 klasówki:eek:

Monia a kysz już z chorobami.
Donuś dobrze że nic nie wykryli
 
Do góry