reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja.
W sobotę na ognisku troche mnie przewiało, teraz są tego skutki--------- umieram, zatoki i palący ból w klatce a jak kaszle to mam wrażenie że zaraz mnie od środka rozsadzi.
Młodemu od połowy czerwca ten katar nie przeszedł, jak był u dziadków był już kryzys, potem jakoś zaleczyłam ale cały czas miał cos w nosie....... wczoraj poszłam do lekarza bo ileż to można,,,,,,,,,,,,,,,, chłopak ma na cos alergię:wściekła/y::wściekła/y: będziemy badać i cos więcej robic w tym kierunku jak wyleczymy zapalenie nosa.... za tydzień mamy wizytę.

Młoda szczęśliwa wróciła z Włoch, jej grupa zajęła w swojej kategorii 2 miejsce a w sumie przywieźli 2 pierwsze i 2 drugie miejsca.:tak:

Donuś jaki wielki macie ten basen? pochwal się, my rozłożyliśmy w tym roku ostatni raz mały, za rok trzeba będzie pomyśleć o innym. Jak tam Julitka?

Monia pozdrawiam.
Aneta hop siup?
Majandra fajnego urlopu i wypoczynku życzę.
Luandzia widziałam fotki z obozu dziewczyn................... masakra jak zajeb>ście.

Pozdrawiam
 
Żyjemy żyjemy
Pogoda coś się poprawia w koncu tylko jeszcze ten wiatr jest
Narazie nie urlopujemy D ciągle pracuje żeby wyjść na prostą... może w weekend jak będzie ładnie to wybierzemy się do Zoo albo na basen do Czech.
Sprawa wypadku i auta nadal nie wyjaśniona... Sprawę przejął Kryminalny odział.... I oni mają ok 2 miesiące czasu I ani auto naprawić ani o odszkodowanie nie starać.... więc nadal jeżdżę autem od teściów
 
Witam kobietki!!!


oooo, kiedyś pisałam i widze, że mi nie wskoczył ten post....

Już połowa wakacji, leci szybko!!! Z jednej strony źle, ale z drugiej to może i dobrze, bo kompletnie nie jesteśmy z P. zadowoleni z nas, jako rodziców. Julitka była tydzień na półkolonii i tyle jej uciechy. Poza tym siedzi w domu. Nie ułozyło nam sie to wszystko tak, jak sobie planowaliśmy. W nadchodzącą niedziele jedziemy wszyscy na tydzień w góry.
 
Hej Kobietki!

Jak przygotowania do szkoły?

U mnie rewolucja w pracy: zakładają nam kamery! Jestem przerażona!

Poza tym wraca ta nasz franca-ulubionakolezanka!

Co u Was?
 
Hej Kobietki!

Jak przygotowania do szkoły?

U mnie rewolucja w pracy: zakładają nam kamery! Jestem przerażona!

Poza tym wraca ta nasz franca-ulubionakolezanka!

Co u Was?

Hejka.
U nas wszytko ok. Niespodzianka sie udała, dzieci w szoku ale przeszczęśliwe z wylotu. BYŁO zaje,,,,ście.......... Przed lotem zaliczylismy ZOO I Afrykarium wrocławskie.

Pozdrawiam
 
Hejka
Donus i jak tam po zmianach w pracy?
Agulka wcale się nie dziwię ze dzieci byli w szoku ja też bym była jak by ktoś Mi taką niespodziankę zrobił ☺
U nas ok. Zosi juz nie pilnuje -poszła do przedszkola ☺wiec ja mam feraz teoretycznie wiecej czasu na wszystko.
W szkole na razie ok na razie z chęcią siadają do lekcji. Chociaż Mateuszowi juz 2 razy kartka z zeszytu poleciała więc się teraz chłopak stara
Sprawa auta nadal trwa....
Pozdrawiam
 
Hejka
Gdzie wy wszystkie się podziewacie????
Aneta, Justyna, Agulka, Donuś, Majandra i reszta meldowac się pisać jak tam dzieciaczki w szkole i wogole co u Was... Wakacje się skonczyly więc wracać na BB :)
 
reklama
Do góry