reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Jezeli to gazetowy tescik to nie ma co sie sugerowac , kolezanka ktora pracuje w jednej z redakcji mowila mi w jaki sposob wymysla sie takie pytania...podobnie jak horoskopy / na kogo wypadnie na tego bec/
 
reklama
Teraz przymierzam sie do gotowania swiatecznych przysmakow.Mam ochote na pasztet wlasnej roboty.
Gabdis - a dasz przepis na ten pasztet?:sorry:tez nosze sie z zamiarem przygotowania tego dania! a co do mleka stosuje ten Cow&Gate Pepti a potem? nie wiem zupelnie...
Luandzia - pewnie ze zabawa..choc mi we wszystkich zawsze wychodzil choleryk..i jak tu sie nie wk...c?!!!!:-D:wściekła/y:;-)
 
Ostatnio nie mam czasu na forum,nie moge nadrobic co napisalyscie.Wzielam sie za gruntowne swiateczne porzadki.Powyrzucalam z domu niepotrzebne graty,poprzebieralam i poukladalam nasze ubrania w szafach.Teraz przymierzam sie do gotowania swiatecznych przysmakow.Mam ochote na pasztet wlasnej roboty.

A zaraz wychodzimy z mala do szpitala.Czekalysmy miesiac na wizyte u pediatry bo Andzelka od urodzenia ma takie dziwne odglosy przy oddychaniu tak jakby charczenie i dopiero niedawno znalazl sie przytomny lekarz i przepisal skierowanie.
Zobaczymy co powiedza mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:tak:
cholerna anglia:wściekła/y:
 
Luandzia, ja też mam już za sobą jeden nieudany teścik ciążowy :-) Drugi czeka w szafce. W sumie za bardzo nie wiem kiedy mam je robić, bo wciąż nie dostałam @ i teoretycznie mogę nie dostać :-D No to zrobię za jakiś czas profilaktycznie.

Dzięki kochane za życzenia zdrowia. Już trochę się czuję lepiej. A do tego P już w domu, zajmuje się Oskarkiem, był na zakupach i do tego gotuje rosołek i drugie danie :laugh2:

Przeczytałam dzisiaj w Twoim Stylu artykuł o życiu bez telewizora. Idea fajna, ale w moim domu chyba niestety niewykonalna. Jak to zasugerowałam P to stwierdził, że może warto by spróbować bez internetu:eek::eek: No i tak to idea się rozbiła o rzeczywistość...
 
Przeczytałam dzisiaj w Twoim Stylu artykuł o życiu bez telewizora. Idea fajna, ale w moim domu chyba niestety niewykonalna. Jak to zasugerowałam P to stwierdził, że może warto by spróbować bez internetu:eek::eek: No i tak to idea się rozbiła o rzeczywistość...
U mnie to samo bez telewizora ok zgadzam się ale bez netu:no::no: to się nie da:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam wszystkie!!!

Ja juz dzis w duzo lepszym humorze, chyba dlatego, ze zajasnialo slonce, odrazu lepiej na duszy :)
Cale szczescie, ze w Irlandii nie ma bzika na punkcie Wielkanocy. Dla nich to PRAWIE dzien jak codzien. Ja jako tako posprzatalam. Wiecie, ze nawet kartek jeszcze nie kupilam i nie wyslalam do nikogo? Ale beda baty od rodziny i przyjaciol! W niedziele zjemy tylko jakis zurek z biala kielbaska i jajcem i zrobie jakas salatke i cos ze sledzi. Bedziemy sami, tylko ja, M i Amanda, wiec po co sie wysilac. A potem idziemy do cyrku :):):):)
 
.
Etka suchaj pokazywalam niedawno mojemu J. Bartusia i jego kosi i Carmena tak sie zaczela chichrac, ze sie smielismy i z filmiku i z niej. No i moj J. do niej mowi ''a co to Bartus to twoj chlopak?'' a ta wziela pieluche i sobie twarz przykryla. no mowie Wam jakby zrozumiala i sie zawstydzila. Wiem, ze nie rozumie, a przykrywanie sie to jej ostatnio ulubiona zabawa, ale swietnie to wyszlo.

Dobre,dobre...szkoda że nie nagrałaś:-D:-D:-DCzyżby mi się synowa już szykowała:-D:-D:-D

Ja już prawie po sprzątaniu,tylko ciężko jest jak pod skrzydłami są 2 szkraby i trzeba na raty sprzątać:eek::eek::eek:Tak nie lubię,ale nie mam innego wyjścia:angry:
 
reklama
hejka ja po pracy no i dzieciaczki poodbierane starsze z przedszkola a młodzsze od mamci
Harh, a dlaczego pytasz o prace??, u mnie w pracy git i o dziwo nawet się wyspałam zresztą ja uwielbiam to co robię i jestem z siebie zadowolona bo ciągle się rozwijam (taka praca ii ciągła zmiana przepisów UE i PL)

a B przypalił ziemniaki heheheh a na mnie się zawse darł jak mi się przytrafiło a ja nic ze stoickim spokojem zjadłam i powiedziałam że są smaczne hehehehe
a
i podaje małej z HIPP owoce &jogurt mówię wam rewelka smaczne i mała wcina z apetytem no poza morelami z bananem ale jaogody i jabłko i truskawki i mality są ok, no i od 6 miesiąca tzn po
 
Do góry