O Nuśka myślami Cię przywołałam;-) co tam u Was? Mnie werwa do pracy ogarnęła jak zawsze kiedy spędzę kilka dni z młodą w domu a potem nagle taka pustka jak jest w przedszkolu
wtedy szukam sobie zajęcia co by się w tą ciszę w domu nie wsłuchiwać;-)

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
inhalacje z Mucosolvanu
Mucosolvan inhalacje - Forum KFD.plPierwsze słyszę, że z Mucosolvanu robi się inhalacje. I to coś daje? Maciek też kaszle, katar przechodzi (dzięki Olbasowi).