reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Mam dziś niespodziewanie wolny dzień. Siostra dyrektorka niedawno zadzwoniła, że nie muszę przyjeżdżać, bo mało dzieci jest, poza tym Maciusia nie ma, więc żebym z dzieckiem sobie pobyła w domu. Miłe.:tak::-)
Agulka
, Dodge neon z 2003. Taki, tylko inny kolor Dodge Neon 2.0 16V AUTOMAT SPRZEDAMGO, 2004r., 1996cm3, 180 KM - otomoto.pl Wszyscy w koło nam odradzają, ale nie mają żadnych konkretnych dowodów dlaczego mamy go nie kupować. Po prostu nie znają "amerykanów, to tak gadają.:eek:

Donkat, dzięki. Oby był udany. :tak:

Iza, mam nadzieję, że ten guzek nie okaże się złośliwy. I dużo zdrówka dla Waszej trójki :tak:
 
reklama
Majandra my mielismy Neon-a :tak:.Bialego.Autko swietnie sie sprawowalo,bylismy zadowoleni.Nawet sporo ich jezdzi po wa-wie.

Wpadlam na momencik zyczyc Wam wszystkim
Wesolych,spokojnych i Zdrowych Swiat.
 
Mam dziś niespodziewanie wolny dzień. Siostra dyrektorka niedawno zadzwoniła, że nie muszę przyjeżdżać, bo mało dzieci jest, poza tym Maciusia nie ma, więc żebym z dzieckiem sobie pobyła w domu. Miłe.:tak::-)
Agulka
, Dodge neon z 2003. Taki, tylko inny kolor Dodge Neon 2.0 16V AUTOMAT SPRZEDAMGO, 2004r., 1996cm3, 180 KM - otomoto.pl Wszyscy w koło nam odradzają, ale nie mają żadnych konkretnych dowodów dlaczego mamy go nie kupować. Po prostu nie znają "amerykanów, to tak gadają.:eek:

:tak:

ladny, lubie takie z wygladu


Kobietki, zycze Wam wszystkiego najlepszego w te swieta!!!
 
Majandra Dodge sa autami drogimi w utrzymaniu, nie daj zeby sie cos zaczelo psuc to bedziecie placili za czesci jak za zboze. To jest amerykaniec u nas nie tak popularny, wiec czesci brak, trzeba sprowadzac. Moj wuja lubowal sie pewnego czasu w voyagerach i jak zaczelo sie cos psuc to pozbyl sie go jak najpredzej. Najtansze i cenowo i w utrzymaniu sa mimo wszystko ople

Iza a o tych guzkach to juz dawno pisalas i nic z tym nie zrobilas wtedy?

Jutro pewnie nie zajze,bo po pracy bedziemy jechali do mamy na wigilie wiec wpadlam z zyczonkami spokojnych, w rodzinnym gronie swiat:-)
 
Justyna, taką odpowiedź o auto dostaliśmy od tego doradcy:"Takie autko ma silnik i skrzynie biegów nie do zdarcia przerabiałem to kilkanaście lat. Na gazie hula jak trzeba. Problem jest tylko jeden. Oczywiście żeby auto sprowadzić z USA musi mieć uszkodzenie blacharskie czyli po (strzale)inaczej się nie opłaca sprowadzać. Jeżeli auto jest w Warszawie koniecznie trzeba sprawdzić stan blacharki reszta w tym aucie nie powinna mieć problemu. Części są dostępne i można kupić za grosze.Porównując rynek samochodowy to w granicach 10,000zł są same śmieci więc myślę że te auto jest godne polecenia."

Wesołych Świąt !!!!!!! :-)
 
Kochane życzę Wam i Waszym rodziną zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze!

Majandra ja doradzać nie bedę bo się nie znam;-) ale autko fajne :-)
Iza zdrówka życzę:tak:
 
Kocghane korzystając z kompa szwagierki składam Wam życzenia, wesołych i spokojnych świąt, duzo miłości i spełnienia marzeń. Nie objedzcie się aż tak dużo, ale sporo:tak:;-)
 
BBeczki - życzę Wam i Waszym rodzinom dużo zdrowia, pomyślności i pogody ducha z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech problemy znajdą swoje pozytywne rozwiązanie, choróbska przestaną nękać nasze pociechy i nas same, a troski niech omijają szerokim łukiem nasze domostwa. Trzymajcie się cieplutko!

My już po wigilii, dzieci właśnie zasnęły. Lecę nadrabiać zaległości w BB, postaram się zajrzeć jutro.
 
reklama
Do góry