reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

a to czemuz Natalka tak symulowala? wasze dzieci to sa sprytne- Julitce to by chyba takie zachowanie do glowy nie przyszlo:szok:

Iza, wlsanie myslsalam, ze dawno sie nie odzywalas. co u Was?

Agus, u nas rano tez zimnawo bylo i popadywalo. az w koncu wyskoczylam zpracy cieplej sie ubrac, bo mialam rano nadzieje, ze sie rizciepli i ubralam sie na krotko. a potem w pracy marzlam. teraz jest parno i troche przypieka. bedzie pewnie burza.
zapraszam do centralnej PL:-)

P.dzwonil do fachowcow od kostki brukowej i...czekają mnie castingi:-D:-D. ciekawe tylko, kiedy sie zjawia modele

zauroczyl mnie nasz piłkarz Lewandowski:zawstydzona/y::zawstydzona/y:jak jakąś nastolatkę:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
U nas teraz jest 13 stopni i ciągle lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

a to czemuz Natalka tak symulowala? wasze dzieci to sa sprytne- Julitce to by chyba takie zachowanie do glowy nie przyszlo:szok:
Adaśko ma starsza sistrę więc ma od kogo sie uczyć;-)
Iza, wlsanie myslsalam, ze dawno sie nie odzywalas. co u Was?

Agus, u nas rano tez zimnawo bylo i popadywalo. az w koncu wyskoczylam zpracy cieplej sie ubrac, bo mialam rano nadzieje, ze sie rizciepli i ubralam sie na krotko. a potem w pracy marzlam. teraz jest parno i troche przypieka. bedzie pewnie burza.
zapraszam do centralnej PL:-)

P.dzwonil do fachowcow od kostki brukowej i...czekają mnie castingi:-D:-D. ciekawe tylko, kiedy sie zjawia modele
hihih tylko rób fotki ........... ja jak wybierałam kiostę też nie byłam zdecydowana. Kupilismy w jednej hurtowni ale nie mieli palisad księzycowych więc jeździliśmy po innych hurt i w końcu w ostatniej były te palisady i MOJA kostka brukowa w której się zakochałam. Więc trzebabyło odkręcać tam gdzie już kupiliśmy, oddali kasę bez problemu ale min za bardzo zadowolonych nie mieli:baffled: na ale najważniejsze że mam taka jaką chciałam:tak:
zauroczyl mnie nasz piłkarz Lewandowski:zawstydzona/y::zawstydzona/y:jak jakąś nastolatkę:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
hihihihihihihihihi
 
Aneta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u nas piękna pogoda upały mamy dziś już nawet w dużym basenie się dzieci kąpały a już ok tygodnia w małym nawet i ja dzis się troche pomoczyłam w dużym:-):-):-):-)kocham taką pogodę:tak:
 
Iza, wlsanie myslsalam, ze dawno sie nie odzywalas. co u Was?
Dziękuję, u nas pomalutku, pogoda dobija (dziś leje), brzuch rośnie, a Omar dokazuje.
Teraz wymyślił że zostanie piłkarzem i chce się zapisać do szkółki piłkarskiej i grać prawdziwe mecze a nie z tatem na podwórku gumową piłką. Już znalazłam szkółkę dla przedszkolaków przy Jagiellonii (białostocka drużyna), muszę tylko zadzwonić i zapytać ile taka przyjemność mnie będzie kosztować.
 
Dzięki dziewczyny za pamięć:-) u nas dziś pogoda była na tyle łaskawa, ze dzieciaki wreszcie basen zaliczyły:-)
Donuś czemu młoda symulowała? Bo wiedziała, ze mam wolne, ze mam urodziny i ze jade na zakupy;-) I chciała ze mną:baffled: Już rano mnie wypytywała co dziś będę robiła a ja durna jej powiedziałam:wściekła/y: Mam nauczkę:wściekła/y:
 
witam


P juz w domku. dzis ma sie tylko na miejscu rozladowac

u Julitki wczoraj byla spartakiada w przedszkolu. przyniosla medal do domu. wg niunki lal deszcz jak mili te zawody i oni w tym deszczu biegali, bo to bylo na duuuzym boisku!!!! alez miala wrazen!!! a deszczyk to raczej tylko pokrapywal, ale wg niej byla ulewa:-D potem mieli na obiad grilla na dworze, alez byla zadowolona!!!:-)

Agus, jaka kostke wybrałas?

byl wczoraj 1 fachowiec, ale jakos nie nabralam do niego zaufania, za bardzo cwaniakowaty mi sie wydal.
namieszal nam w glowach i w efekcie nie kupujemy na razie sami kostki, bo byc moze wezmiemy juz fuul opcje z kostka.
czekamy na kolejnych, wtedy wyciagniemy wnioski.

Iza, no to niezly jest Omar, ze potrafi juz sie tak ukierunkowac. oczywiscie, nie wiadomo, na ile mu zostanie zapalu, ale mimo wszystko

no to moja JulitkA chyba by nie wpadla na taki pomysl, zeby symulowac zle samopoczucie po to, aby gdzies ze mna pojsc/pojechac:zawstydzona/y:

Majandra, Nuska, Carioca, Gabids zyjecie?
 
Witam oczywiście z kawusią:-) zaraz chce ogarnąć chate i jade dokończyć wczorajsze zakupy;-) nareszcie odebrałam swojego golfika od lakiernika:-)
Donuś dzisiaj jeszcze kolega Natalki w szatni mnie utwierdził, ze mała symulowała:szok: Bartek powiedział, że Natalka wczoraj płakała bo chciała do mamy, bo mama ma niby urlop, a o brzuszku już nic nie wspominał:wściekła/y: powiedziałam małej, ze tak nie wolno robić bo następnym razem nikt jej nie uwierzy, a może być tak, że naprawde będzie ją coś bolało. Mam nadzieję, że to przyniesie jakić skutek:baffled:
 
Witam w deszczowy dzień wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dzis w przedszkolu piknik z grillem związany z Dniem Taty a po 16;30 Maja ma ognisko zakończeniowe z tańców.......... kipesko to widze jak nadal tak będzie padało a nie zapowiada się inaczej:wściekła/y:

Donuś co to znaczy full opcja:sorry2:
My wybralismy łupek w kolorze jesiennego liścia, to wygląda jak to moja mama mówi: popękany piasek;-)
 
reklama
Dobry wieczór, dziękuję za pamięć! Przychodze, bo zobaczylam na Fejsie że Justyna na kuchennych rewolucjach. Justyna opowiadaj jak bylo!
U nas pogoda do kitu, pada już chyba od 2 tygodni. Chyba 4.ty raz w tym roku zlapałam anginę i pozarażałam dzieciaki. Sabina od dziś na antybiotyku, Stasiek chyba jednak jutro też dostanie, a ja obylam się bez, ale za to łupie mnie w stawach.
Obroniłam sie szczęśliwie tydzień temu, mam więcej czasu, sprzątam jak opętana. A za 2 tygodnie zaczynam urlop, jadę po prostu do rodziców.
Mięłgo weekendu!
 
Do góry