reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dora, to zobaczymy czy sie sprawdzi :-)

Dzwoneczku, slodki Zuzolek :-D

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
reklama
Dora ja też miałam przeczucie i się sprawdziło :) jej w końcu Igi trzyma głowę ładnie ;)
A jak wasze bąbelki?
20161117_165437.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20161117_165437.jpeg
    20161117_165437.jpeg
    40,1 KB · Wyświetleń: 159
Hejka
Śmieszka Zuzia :)) super że mąż przyjeżdża Dzwoneczku. ja też czekam na święta, już tyle reklam leci świątecznych że szok. I trzeba bedzioe sie niedługo za wybieranie prezentów zabrać jak sie ma 5-cioro dzieci do obdarowania - i to 2 własnych i 3 chrześniaków ;)

A Igi jak już główkę trzyma :)

Od kiedy można kłaść na brzuszku?? tzn jak pepek jeszcze nam nie odpadł to można czy poczekać??

U nas dziś kiepska noc coś, nie wiem dlaczego, ale mała nie mogła zasnąć twardo. zasypiała, chwila moment i piszczy, to jej dyduś wypadał i piszczy. nie wyspałam sie masakrycznie. dop o 8 zasnęła na dobre to ja też sie zdrzemnęłam. ja ją na noc jeszcze na mm wybudzałam bo mówie skoro waga jej spadła to żeby ładnie przybrała, ale rozmawiałam dziś z położną to mówiła że na noc może być 4-5h przerwy jak śpi a żeby w dzień starać sie pilnować tych karmien co 3h.

Życiowa jak Marysia??

Anka to dobrze że lekarz i położna Ci przypasowali :)

U nas też dziś pogoda kiepska, taka dołująca.
 
Marysi pobrali krew i wymaz z gardła. jutro musze isc z nią i małym oddać jej mocz jeszcze i od razu zajść dowiedziec się o wyniki krwi...

a mój maly to jest marud... meczy go to pierdzenie... daje mu espumisan ale mam wrazenie ze czasami jest jeszcze gorzej. ..

1479401741566.jpg


tak na rękach u mamusi śpi mu sie najlepiej... jeszcze jakby mamusia się bujala i mruczala to juz w ogole byłoby bosko ;)
mały terror[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1479401741566.jpg
    1479401741566.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 190
A ja jak co roku prezent już dla Tosi mam a to dla tego że Z z pracy dostaje 150zl na dziecko i do końca listopada musi dostarczyć fakturę żeby oddali kasę. Dziś przyszła paczka :)
Dla chrzesniaczki mam wybrany prezent tylko zamówić, a dla Z chrzesniaka kasa bo po 1. 1 grudnia ma urodziny i dostanie prezent a po 2. On ma 10 lat więc nie będę biegać za prezentem dla niego.
A wśród dorosłych zawsze robimy losowanie. Spotykamy się w andrzejki na taty imieninach i losujemy.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś Tosia była u dziadków więc spalam prawie 2,5 godziny aż Z mnie obudził o 16 jak wrócił z pracy i znowu chce mi spać.... Trochę to niepokojące

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie taż zakupy prezentów na tapecie dla 5 dzieciaków. Troje chrześniaków, ale ich rodzeństwu też coś musimy dać bo tak głupio jednemu dziecku dawać a drugiemu nie. Zamawiam przez internet wszystko z racji uziemienia :) Załadowałam koszyk w smyku i niezła sumka wyszła ehhh Dobrze ze święta raz w roku. A jeszcze mąż ma w grudniu urodziny i coś dla niego muszę wymyślić.
Poza tym wizytę u giną mam w mikołajki to jak nie w poniedziałek to wtedy może wtedy poznamy płeć.
 
Dziesięcioletni chrześniak mojego M jak ten go zapytał co by chciał dostać to powiedział ze dywan albo telewizor :) Konkretne wymagania ma Dostanie coś innego
 
reklama
Igi już śpi :)

Ja też mam trochę dzieci do obdarowania :) mojej siostry dwa i mój własny hehe pierwsze święta mojego elfa.

Viola kładz jak najszybciej żeby przywykla bo ja nie kladlam i jest po tyłach z tym trzymanie głowy. Ponad miesiąc ma a dopiero dźwiga.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry