reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

ej... no jaja jakieś. .. chyba serio dostalam @... albo sie przedzwigalam... mama mnie moja stresuje i wygania do gina zdby sprawdzic czy to nie szwy w srodku... ja pierdole ciagle pod gorke...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja karmilam piersią rok a okres dostałam 4 miesiące po porodzie. Polog miałam bite 6 tygodni. Jak się będzie nasilac to musisz iść. Albo się obserwuj czy będzie słabszy z dnia na dzień

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Cisza jak w kościele :)
Ja już na nogach bo jadę oddać mocz. Od 4:30 trzymałem siku i taka ulga jak już można zrobić ze szok hehe

I nas wczoraj wieczorem palił się taki drewniany obiekt. Sala weselna, restauracja i hotel. Pół nocy jeździły straże, nie mieliśmy prądu. Zaraz pojadę do przychodni to w kolejce pewnie dowiem się więcej :)
Miłego dnia dziewczyny
Ps. Dajcie pomysł na szybki obiad....

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anka okropna sprawa pożar. Stracić tyle...

Ja dziś nie wyspana. U nas wieje okropnie. Normalnie w mieszkaniu słychać jakby czołgi jeździły.

Ps. Spaghetti z pomidorów w puszce.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Ryz ze sosem słodko-kwaśnym ze sloika. Ja na szybko robie z podsmażoną kielbasa.

No właśnie czy w taki wiatr wychodzicie z maluchami?? No bo u nas w sumie cieplo tylko wieje. Jak dobrze zakryje bude to mozemy wyjsc??

Ja dzis pierwszy raz od dwoch tyg byłam zawiezc malego do przedszkola. Od razu lepiej się czuje jak tak rano wyszlam z domu :-)

Anka straszny taki pozar. Mnie zawsze ciarki przechodza jak w nocy slysze syreny. A mieszkam obok straży wiec latem czesto to sie zdarza

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
reklama
Do góry