reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Marysiu Filipowi ostatnio jak zeby wychodzily to mial temperature 38.4 i luzne kupy przez tydzien. a znowu jak mial 3dniowke to goroczka ponizej 39 nie schodzila i rosla do 40 stopni po podawaniu lekow i wysypka mu wyskoczyla zaraz jak sie goraczka skonczyla

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a mojej kolezanki coreczka ma 15 miesiecy i jej czworki wychodzily to tez miala temperature biegunke i zagilana cala kaszlala a jak jej zeby wyszly to koniec .

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja czekam za kombinezonami w Lidlu. W zeszłym roku były jakoś na początku października. Zobaczymy jakie będą w tym roku.

Dora no powiem Ci że już rozrabiaka niezła, wszystko chce dotknąć. A wczoraj wstała przy szufladzie w kuchni, podbiegł Filip ona się puściła i jak nie walnęła [emoji52] na szczęście ma tylko rysę na policzku ale mogło być gorzej jakby trafiła w narożnik szuflady brr aż nie chce myśleć

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola Amelka już taka duża panna!! Słodka jest:)

Nadziejka a przy zabkowaniu to gorączka ustąpiła po tygodniu? A wtedy też ząbki wyszyly?


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Violu jakie slicznosci malutkie :) już staje na nóżki ? A pożądki ktoś musi zrobić z tymi gazetami wypadło na Amelke :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas kolejna noc masakra :( kiedy ja się wyspie . Dziś pojechałam do szkoły po listę z wyprawka a Pani mówi że dopiero w następnym tyg będzie i wszystko na ostatnią chwile trzeba będzie kupować. Pani mówiła że u maluchów na górze duzo będzie 2 latkow to Zuzie pewnie za rok do przedszkola puszczę skoro juz dwulatki biorą

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Violu jakie slicznosci malutkie :) już staje na nóżki ? A pożądki ktoś musi zrobić z tymi gazetami wypadło na Amelke :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wstaje przy wszystkim co się da ale jeszcze bardzo nie pewnie stoi, nogi jej się trzęsą jak galaretki [emoji23] a ona chyba czasem zapomina że stoi i się puszcza i wtedy jest bam [emoji6]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry