reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

Ja też wczoraj dałam sztuczne mleko, bo przy cycu już się denerwował, opędzlował 90 ml, a po godzince poprawił cycem. Wychodzi na to, że co 2 dzień mam za mało pokarmu , albo mały więcej potrzebuje:-(
 
reklama
mój to chyba by się zaryczał przy nich z rozpaczy :sorry:

wczoraj mi mały wiecznie wisiał mi na cycu a dziś już czuje ze bardziej mnie wszystko boli :baffled:
ale jak dam smoczek to wpada w rozpacz i jest taki krzyk jakbym mu ktoś krzywdę robił wczoraj sobie pomyślałam że moze się nie najada zrobiłam mu proszkowe i pluł nim dalej niż widzi :sorry:a jak się przyssał do piersi to myślałam że mi sutki odgryzie :baffled:
Gośka, młody wie, co jest dobre.:-D Sztuczności mu pchasz, to się chłopaczysko buntuje.
 
SercaDwa - ja takze przez 3 tyg karmiłam przez kapturki ->. przeogromniasty biust. Potem po wizycie połoznej laktacyjnej sie zawziełam i juz karmię bez. Ale przez te 3 tyg kapturków sutki i brodawki sie nieco uformowały a i mały lepiej juz sobie przeciez radzi bo starszy. Teraz pije az miło z gołego cyca ;-).
Też miałam schizy, ze mleka mam mało - jak za mało to z drugiego cyca. Teraz organizm produkuje tyle, ze mały zjada z jednego do syta.
 
Zauważyłam jedną ciekawą rzecz w nocy młody najada się jednym cycuszkiem, a w dzień dwa. chyba none bardziej tłuściutkie;-)
 
Dziewczyny poradźcie bo zwariuje. Czy wasze maluchy tez krztuszą się przy każdym jedzeniu???:-:)-:)-:)-(
Juz nie wiem co robić każde karmienie to dla mnie strach. Karmię piersią wiem że najpierw pokarm leci szybko dlatego próbowałam odciagać trochę ale i to nie pomagało .Moj mały potrafi nawet się zakrztusić pijąc przez butle. Straasznie łapczywie chwyta pierś. Próbowaląm nawet różnych pozycji by było ok ale i tak sie nieudaje.:(
 
Dziewczyny poradźcie bo zwariuje. Czy wasze maluchy tez krztuszą się przy każdym jedzeniu???:-:)-:)-:)-(
Juz nie wiem co robić każde karmienie to dla mnie strach. Karmię piersią wiem że najpierw pokarm leci szybko dlatego próbowałam odciagać trochę ale i to nie pomagało .Moj mały potrafi nawet się zakrztusić pijąc przez butle. Straasznie łapczywie chwyta pierś. Próbowaląm nawet różnych pozycji by było ok ale i tak sie nieudaje.:(
Karm w pozycji aby mały leżał na piersi, od góry:tak:
 
Zauważyłam jedną ciekawą rzecz w nocy młody najada się jednym cycuszkiem, a w dzień dwa. chyba none bardziej tłuściutkie;-)
Bo nocne mleko jest bardziej tłuściutkie, dlatego poleca się karmić w nocy jak najdłużej.:tak:
Karm w pozycji aby mały leżał na piersi, od góry:tak:
:tak::tak::tak: Będzie musiał się bardziej napracować, żeby poleciało.
 
reklama
dziewczyny karmiące WYŁĄCZNIE piersią- co robicie gdy musicie wyjsć na konkretną godzinę (np do gina)?? Co jeśli dzidzia się obudzi na cyca a was nie bedzie? Macie odciągnięte mleczko "na czarną godzinę" czy po prostu nie dopuszczacie do takich sytuacji?
 
Do góry