reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Doxa, bobovitę zupkę jarzynową pierwszy krem, tam jest marchewka, pietruszka, ziemniak, woda i chyba oliwa czy coś takiego. Bo własnie ja nie będę tej glukozy wciskać, po co? Nie chcę mieć łobuza, który słodkie ty,lko zajada tym bardziej, ż ejak na pierwszy raz to uważam, że i tak dużo zjadła, całkiem sporo ze słoiczka ubyło.
 
reklama
hej
dajecie juz swoim maluchom jogurty? podobno hipp ma w swojej ofercie takie. tzn ja nie widziałam, ale duralex mi mówiła... czy któraś z was jeszcze daje takie maluszkowi swemu?
 
teddy ty gotujesz prezesowi sama. a powiedz jakie desrki przygotowujesz? ja już tracę pomysły :(
w ogóle na obiadki też. przegladam te ksiązki kucharskie i wszystko mi się albo takie samo wydaje albo jeszcze za wcześnie (np lane kluseczki :p nie wiem czy mój indyczek by się nimi nie zakrztusił). podpowiedz coś, proszę ::) ::)
 
efunia pisze:
hej
dajecie juz swoim maluchom jogurty? podobno hipp ma w swojej ofercie takie. tzn ja nie widziałam, ale duralex mi mówiła... czy któraś z was jeszcze daje takie maluszkowi swemu?
JA przez skaze białkowa niemoge nic z nabiału podawać Kasi
Ja tez podaje te zupke Bobovity i słoiczek idzie mi na trzy razy.Lepiej Ksi wchodza deserki Bobovity,kupuje marchewkez jablkiem i winogronem dodaje jeszcze tam kaszke bezmleczna
A sama niegotuje bo Kasia sie dławi bo konststencja niejest zupełnie gładka i nieradzi sobie z przełykaniem
 
Ja spróbowałam dać jogurt, a wczoraj kiedy jadłam naleśniki dałam mu najpierw sera a później ciasto naleśnikowe do spróbowania, myśłałam że mi rękę odgryzie tak mu smakowało... oczywiście tego wszystkiego dałam mu może z pół łyżeczki ale bardzo mu takie rzeczy smakują i gdyby nie podejrzenie alergii na mleko krowie nie miałabym oporu żeby mu zmiksować tego naleśnika i rzeby sobie zjadł jak mu tak bardzo smakuje...
 
no tak... tymek już też próbował jogurtu. na czubku łyżeczki. żadnego tam hippa bo u nas nie ma takich rzeczy, ale ja niewiem czy mogę mu to od czasu do czasu zacząć podawać tzn czy włączyć do jadłospisu... a chciałabym już szczerze mówiąc. w ogóle chciałabym powoli włączać mleko normalne. ale nie wiem czy mogę. bo jak gdzieś wyczytałam ze do 3 roku życia dziecko powinno dostawać mleko modyfikowane to mi ręce do samej ziemi opadły...
mam już mnóstwo pytań do pani pediatry ;D za tydzien pójdziemy to przypuszczę atak.
 
najlepiej podać dziecku i zobaczyć jaka jest jego reakcja, jak nie ma żadnych oznak alergii to ja bym dawała, kiedyś się tak nie chuchało na dziecie i było mniej alergii ;D sama też bym chciała dawać dziecku to na co ma ochotę ale mój to byle co i wysypki, biegunki itp
 
Efunia... Krystian pore deserku na ogol przesypia, wiec wtedy daje mu przez sen soczek przecierowy z mlekiem 90/60 ml...
kiedy nie spi to robie mu albo kisielek, albo kaszke na soku z mlekiem, albo rozpuszczam mu w czyms takim biszkopta...

a owoce ze sloiczka... do mleka z kaszka na noc pol sloika...
 
dzięki :) ale na obiad tylko zupki dajesz?
no właśnie karen ja powoli chciałabym zeby tymek zaczął się przyzwyczajać do normalnego jdzenia. tak, ze jak bedzie miał ok roczku to już będzie normalne ;) rzeczy jadł
 
reklama
Natalia zjadła kolejne 1/4 słoika zupki, nadal ze średnią miną. Ja jej tej zupy nie podgrzewam tylko daję w temperaturze pokojowej, może jej to zagrzać powinnam?
 
Do góry