reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

No, dokładnie, własnie nie mogłam wyjść z podziwu patrząc równiez na suwaczek Ewy, gdzie jest napisane z jaką wagą się urodził!!!:szok:
 
reklama
Heh dziewczyny mowie wam mały rośnie jak na drożdżach niestety mój kręgosłup ciężko to znosi...reakcja mojej Pani doktor była zdumiewająca myslała że waga się popsuła jak zważyła Igusia hihi była w szoku bo mały jest naprawde drobny ;) Ale dobrze niech rośnie moja pociecha byle by tak prędko nie przybierał na wadze narazie ;p
 
Hej dziewczyny może wy mi pomożecie bo Pani doktor dala nam do zrozumienia ze jestem przewrazliwiona ;/ otórz Igorek od paru dni ma rozwolnienie bardzo z niego leci na dodatek jest koloru zielonego i nie powiem bardzo nieprzyjemnie pachnie...;/ juz nie wiem co mam robic podaje smecte i syropek na biegunke ale nieustaje ;( Mały nigdy nie miał takich problemów...nasza Pani doktor jest na urlopie a obecna stwierdzila ze to przez pogode ;|
 
Do picia mu daje wode z sokiem malinowym juz podawalam marchew i nic ...musze czekac az nasza pani doktor wroci z urlopu ale naszczescie to juz we wtorek ;) A zebow jak narazie wiecej nie widze wiec nie wiem juz sama co robic ;(
 
Nie wiem Ewa.. nie mieliśmy takiego problemu. Spróbuj właśnie lbo poczekać do wtorku, albo jutro skonsultować z innym lekarzem...
Duużo zdrówka życzę!
 
reklama
Do góry