reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowac ale jak ????rady i porady!!!

julia28

Mama lutowa 2007
Dołączył(a)
5 Luty 2008
Postów
1 121
Miasto
Wrocław/Galway/Athenry
wychowac ale jak ???jak odmawiac jak przekonac jak walczyc z tymi codziennymi problemami by pozniej nasze dziecko w przyszłosci było dobrym człowiekiem jak uczyc szacunku do ludzi,zwierzat i całego świata!!!!!moze tu pomozemy sobie rozwiazac problemy wychowawcze!!!!!!!!!wiec dziecko z ADHD jak sobie radzic???
 
reklama
Julia dobrze zrozumialam,piszesz ze Twoj syn ma ADHD? a skad o tym wiesz? lekarz to stwierdzil?
Czytalam kiedys artykul ze najwczesniej mozna stwierdzic ADHD jak dzieci maja 4lata
 
wychowac ale jak ???jak odmawiac jak przekonac jak walczyc z tymi codziennymi problemami by pozniej nasze dziecko w przyszłosci było dobrym człowiekiem jak uczyc szacunku do ludzi,zwierzat i całego świata!!!!!moze tu pomozemy sobie rozwiazac problemy wychowawcze!!!!!!!!!wiec dziecko z ADHD jak sobie radzic???
julia ja nie zwracałam uwagi na krzyki mojej córci bo ona właśnie taka była:tak:był wstyd ale była twarda,szkoda mi jej było ale dzisiaj wie ze jeżeli powiem że nie,bo nie mam pieniążków lub poprostu mówie jej ze ma bałagan w pokoju i jej nic więcej nie kupie to rozumie to i więcej nie prosi,ale to wymaga wytrwałości i cierpliwości:tak:
 
dziewczyny potrzebuje rady jakie stosujecie kary dla wiekszych dzieci tzn....10 latkow?????oprocz zakazu ogladania tv lub grania na kompie!!!!chodzi mi tu o taka kare zeby na sama mysl odechcialo sie jej......:wściekła/y:
 
dziewczyny potrzebuje rady jakie stosujecie kary dla wiekszych dzieci tzn....10 latkow?????oprocz zakazu ogladania tv lub grania na kompie!!!!chodzi mi tu o taka kare zeby na sama mysl odechcialo sie jej......:wściekła/y:

Julia28jesli moja Julka przegina i to sadzam ja na schodach i zamykam drzwi od salonu oczywiscie mowie co zrobiła i za co tu siedzi czasem jak ja tak zostawiam to płacze nawet pół godziny.Ale to pomogło bo po kilu takich karach jest grzeczniejsza.A co do starszych dzieciakow tak jak piszesz 10latkow niemam pojecia:zawstydzona/y:Ale być moze moja rada pomoże;-)
 
a co nabroił?? nich dom poodkurza albo shed posprząta, albo kosze na smieci niech umyje, jakąs brudna robote mu znajdź :-p
 
reklama
Do góry