reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwanie

Dołączył(a)
24 Październik 2005
Postów
13
czesc listopadówki. Jestem na forum pierwszy raz. A czasu już tak mało...............Termin mam na 18 listopada, ale nie wiem, czy dotrzymam. Brzuch jak piłka lekarska i ciągle mnie coś gdzieś strzyka, co powoduje mega stres. Czy to już to? Tym bardziej że dwa tygodnie temu wylądowałam w szpitalu, bo mi się córcia na świat już pchała. Zatrzymali mi skurcze, po trzech dniach wypisali, ale zakazali wychodzić z domu i tak siedzę jak ta sirota i myślę...
 
reklama
Ja tez od ponad tygodnia mam przykaz siedzenia w domu, jednak kilka razy wyszłam, dziś tez wybieram się do szkoły rodzenia, jednak mam nadzieje że wytrwam jeszcze conajmniej 10 dni, u mnie tylko brzuszek kilka razy dziennie twardy, a poztym nic nie odczuwam.

I wiecie co przestałam się bac porodu i juz nie mogę się doczekać, kiedy ujrze swojego skarba.
 
czarnoczeczki a w którym jesteś obecnie tygodniu bo nie masz suwaczka?
Pewnie już nie długo wszystkie będziemy sie rozdwajać :laugh:
 
Witaj czarnoczeczki!!! Współczuję Ci tego siedzenia w domku. Ja mam ten komfort że od 2 miesięcy siedzę na L4 ale mogę sobie chodzić na spacerki i dzięcki temu jakoś wytrzymałam do 38 tyg.
 
super dziewczyny, że sie odezwałyście. A propos suwaczka - to jest to z zaznaczonym tygodniem? A jak się to ściąga? Ja jestem dzisiaj dokładnie 36 tydzień trzeci dzień. A z tym chodzeniem to mam dlatego dramat, że mieszkam na trzecim bez windy i moja lekarka orzekła, że tak wogóle to mogłabym na spacerki, ale schody są niewskazane. No i pięterko mi wykluczyło spacerki.
 
Powiedzcie jeszcze dziewczyny, czy Was też tak maluszek mocno kopie. Bo moja dziecinka szlaeje po prostu. A podobno w dziewiątym miesiącu jest mniej ruchów. I jeszcze jedno - czy też macie wrażenie, że zarza Wam wyskoczy dołem? Bo ja to już kolanka zaczęłam razem trzymać.......
 
https://www.babyboom.pl/forum2/index.php/topic,239.0.html
TU ZNAJDZIESZ RADY JAK WSTAWIS SUWACZEK

A z tym chodzeniem to mam dlatego dramat, że mieszkam na trzecim bez windy i moja lekarka orzekła, że tak wogóle to mogłabym na spacerki, ale schody są niewskazane. No i pięterko mi wykluczyło spacerki.

U mnie to samo. :)

Moja dzidzia tez ostatnio mocno kopie, ale raczej po bokach i u góry.

 
czarnoczeczki pisze:
Powiedzcie jeszcze dziewczyny, czy Was też tak maluszek mocno kopie. Bo moja dziecinka szlaeje po prostu. A podobno w dziewiątym miesiącu jest mniej ruchów.


no właśnie tez czekałam na dziewiąty miesiąc, bo myślałam, że dzidzia będzie mniej kopać, a tu niestety kopie "dotkliwiej" niż dotąd :)
 
reklama
Do góry