reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykres ovufriend

taki śluz, który jest papkowaty, coś
"jak twaróg" to trzeba się trochę poruszać, bo jak ma się tryb siedzący to ponoć można go w ogóle nie zauważyć
dobrze, że masz mało śluzu, bo nie pomylisz go z upławami np.
tak mi się wydaje
ja dla odmiany nie planuje więcej dzieci, i dlatego chciałabym znać swoje ciało i wiedzieć kiedy nam wolno bez stresu a kiedy mamy się powstrzymać
lubię metodę naturalną, bo M na mnie działa a ja na niego, fajnie czuć się też silnym, bo się zapanowało nad popędem, a jeszcze fajniej jest jak już możemy, wtedy czuć miłość

też muszę popracować nad wykresami, bo to dla mnie nowość, mierzenie temp. też oczywiście, jak do tej pory obserwowałam tylko śluz, ale często mi się właśnie mylił z upławami
niestety mam częste zapalenia pęcherza, a jak to dziadostwo trzyma, to i upławy mam

fajny temat nawiązałaś
już próbowałam w wątku "ilość dni w cyklu" że jakieś dziewczyny się znajdą, i chcą dzielić się swoją wiedzą nt temat
może wątek się będzie sukcesywnie rozwijał
bardzo bym chciała
pozdrawiam
 
reklama
@ pokazala sie idealnie w terminie i teraz zaczynam mierzyć jak tylko @ sie skończy. Mąż wraca za tydzień to bedzie jak znalazł :D juz zaczynam psychicznie wysiadać bo w sumie to juz 13 cykli jak nam nie wyszlo z zaplodnieniem
 
hej ja też prowadzę obserwację z ovu.Teraz jestem na etapie czekania na testowanko albo i nie jak @ wcześniej zawita....oby nie
 
Do góry