reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wymowa mojego dziecka :)

Dołączył(a)
19 Luty 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
Drogie mamy!

Jestem logopedą, który jest zafascynowany rozwojem dziecka i szerzeniem wiedzy na temat jego prawidłowego przebiegu. Chciałabym Was zachęcić do odwiedzenia mojej strony internetowej, a w szczególności zakładki "porady", ponieważ staram się regularnie tworzyć posty, które zwiększą świadomość rodziców w zakresie prawidłowego rozwoju mowy dziecka.


Link do: Logopeda Poznań dla dzieci | Mobilny gabinet logopedyczny
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry