reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

wyniki bety

Temat na forum 'Wrześniowe mamy 2017' rozpoczęty przez naticzek, 28 Grudzień 2016.

1. naticzek

naticzek Fanka BB :)

witam dzis odebralam wyniki bety wynik to 92.89 mIU/ml czy moge byc pewna ciazy?ktory to tydzien ?

2. zuzik85

zuzik85 Fanka BB :)

A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
    Taki wynik to ok 4-5 t.c.

3. reklama
  4. naticzek

ostatnia miesiaczke mialam 3grudnia:)

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

No to gratulacje.
    Na wyniku powinnaś mieć opis, jaka wartość odpowiada któremu tygodniowi ciąży - jeśli nie ma, wystarczy wpisać w google.

6. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

z bety wynika 4- 5 tydz powtórz bete po dwóch dniach wtedy będziesz mieć 100% powinna być dwa razy wyższa

7. naticzek

Dziekuje;) tak byla rozpiska ale wiecie pierwsza ciaza z radosci nie moglam uwierzyc wolalam sie upewnic ;) dzis mam wizyte u ginekologa mam nadzieje ,ze wszystko bedzie w porzadku:)

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Nie nastawiaj się na wiele, w tak młodej ciąży lekarz niewiele zobaczy na USG, jedynie oprze się na wyniku bety, żeby stwierdzić, że ciąża jest. Każe Ci pewnie przyjść za jakieś 2-3 tygodnie i dopiero wtedy badanie coś da.

9. naticzek

Tak jestem tego świadoma :) dziękuje

10. reklama
  11. naticzek

Już po wizycie tak jak mówiłaś nawet mi nie robił USG potwierdził bete a przyjść na USG mam za tydzień:)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

12. Karolcia89

Karolcia89 Fanka BB :)

U mnie beta w poniedzialek wyszła 295.5 i z niecierpliwością czekam na następny poniedziałek bo tak jestem z ginem umówiona

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum