reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadanie smoczka w nocy

Problem nie polegał na tym z czego jest smoczek itp tylko o to co zrobić gdy dziecko ciągle się budzi w nocy bo mu smoczek wypada... Teori na temat skoczków jest wiele i każdy będzie miał indywidualne podejście i nikt nikomu nie narzuca swojej woli. Każdy zrobi jak uważa. Powstało pytanie więc każdy stara się pomóc
Nie po to się odezwalam żeby robić nie potrzebne zamieszanie, napisałam bo mój jak ssal silikon też ciągle w nocy wypluwal, kupiłam taki jak teraz i był spokój.
 
reklama
Nie po to się odezwalam żeby robić nie potrzebne zamieszanie, napisałam bo mój jak ssal silikon też ciągle w nocy wypluwal, kupiłam taki jak teraz i był spokój.
Z tym kształtem to różnie. Ostatnio kupiłam małemu smoczek mam baby perfect bo miał być taki super ale mały w ogóle nie chciał go ssać. Więc dałam sobie spokój z eksperymentami. No ale pomyślę nad tym co pokazałas

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie po to się odezwalam żeby robić nie potrzebne zamieszanie, napisałam bo mój jak ssal silikon też ciągle w nocy wypluwal, kupiłam taki jak teraz i był spokój.
Wg ciebie chodziło bardziej o kształt czy materiał? Bo te smoczki anatomiczne sa zarówno lateksowe jak i silikonowe. Nie czy mały się przekona i do innego kształtu i do innego materiału

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra zaryzykuje bo on jeszcze zębów nie ma więc jak zaczną się wyzynac to bez smoczka będzie piewnie ciężko. Mały go tylko do spania i drzemek używa

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
No na pewno będzie ciężko bo siła rzeczy dziecko jak ssie smoka masuje sobie dziąsła, a koszt nie jest duży bo i mnie te smoczki kosztują 3,80 więc to nie jest aż taka strata jak się nie sprawdzi, ale powinien
 
reklama
Do góry