reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

Dziewczyny poradźcie!!!
Macie coś takiego, jak nawilżacz powietrza? Czy to się sprawdza, warto go mieć:confused:. Ja się nie znam ale kiedyś byliśmy u znajomych i mieli taki w domu... I teraz nie wiem... Co wy na ten temat myślicie?
 
reklama
Dziewczyny poradźcie!!!
Macie coś takiego, jak nawilżacz powietrza? Czy to się sprawdza, warto go mieć:confused:. Ja się nie znam ale kiedyś byliśmy u znajomych i mieli taki w domu... I teraz nie wiem... Co wy na ten temat myślicie?
No właśnie:baffled: ja też się zastanawiam nad tą "maszyną":confused:, z racji tego, że będziemy rodzić w środku zimy a co za tym idzie (u nas) będą grzały kaloryfery, więc obawiam się, że suche powietrze może zaszkodzić malutkiej istotce, i lepiej by było jeśli by je nawilżać.
Więc pojawia się kolejne pytanko do doświadczonych już mamuś (i nie tylko):tak: czy warto zainwestować w taki nawilżacz i czy będzie on przydatny:confused:
 
Tez sie nad tym zastanawialam choc tutaj powietrze jest bardziej wilgotne niz w PL, ale tak czy inaczej ogrzewanie bedzie je wysuszac. Tutaj nie widzialam nic takiego w sprzedazy i moj musielby przywiezc nam to z polski. Na szczescie jedzie za miesiac i mam juz dla niego calkiem spora liste zakupów:-)
 
Renia200; Myszqa No i jak? Sprawdza się? warto mieć?
Ach.....
Słyszałam, że jeszcze są takie jakby naturalne - gliniane pojemniki do których się wlewa wodę i za pomocą przywieszek zaczepia się w cłym domu do kaloryferów?
Co jest lepsze?
 
Ja miałam pojemniczek który sie powiesza na grzejnikach, a po za tym powieszałam pranie na grzejnikach. Prac trzeba, i z czymś mokrym nigdy nie ma problemu, zawsze znajdzie sie coś do powieszenia na grzejnik. Wg mnie nie warto wydawać fortuny na nawilżacz, ale każdy zrobi jak uważa.Dodam jeszcze ze ja urodziłam córkę pod koniec października także na sama zimę, i jakoś bez specjalnego nawilżacza dałam sobie rade.:-).
 
reklama
ja też zainwestuję w tę machinę - sama nieraz nie wytrzymuję (a grzejemy sobie sami), a co dopiero taki mały, może czasem zakatarzony nosek...
zaraz sie rozczulę, a tu do grudnia jeszcze ponad 3 miechy!
 
Do góry