reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla dzidziusia ­čśŹ

kamaxx

Aktywna w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
3 Grudzień 2019
Post├│w
72
Dziewczyny, kiedy powoli zacz─Ö┼éy┼Ťcie zakupy dla malucha? Ostatnio rozejrza┼éam si─Ö po sklepach i to wszystko sporo kosztuje wi─Öc nie ┼éatwo kupi─ç wszystko na raz na ostatni─ů chwil─Ö. Co my┼Ťlicie o zabobonach i przes─ůdach? Nie trzeba ba─ç si─Ö kupowa─ç szybciej najwa┼╝niejsze rzeczy od butelek po kosmetyki, smoczki oraz mebelki i ciuszki? :)

reklama
Rozwi─ůzanie
Abstrahuj─ůc od tego kto jak kupuje...
Poniewaz pierwsza ci─ů┼╝e utraci┼éam, w drugiej wstrzyma┼éam si─Ö z kupowaniem do usg w 12 tygodniu. Musz─Ö przyzna─ç, ze mnie korci┼éo ale wola┼éam nie. Sama strata ciazy bola┼éa, nie da┼éabym rady jeszcze oddawa─ç ubranek, wchodzi─ç do sklep├│w pe┼énych brzuchatych, szcz─Ö┼Ťliwych matek...
Z chwila kiedy dosta┼éam usg do ┼éapki i potwierdzi┼éo si─Ö zdrowe dziecko polecia┼éam do sklepu POPATRZE─ć na ciuszki. By┼éam w temacie zielona, musia┼éam sobie poczyta─ç, pouk┼éada─ç, popyta─ç.
W pierwszej ciazy musieli┼Ťmy zrobi─ç dziecku pokoik wiec w pocz─ůtkowej fazie na tym si─Ö koncentrowa┼éam. Kupi┼éam tylko w├│zek i nosidelko do samochodu bo by┼éa taka okazja ze musia┼éabym by─ç umys┼éowo...

marina7

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
30 Grudzień 2019
Post├│w
634
Ja si─Ö ciesz─Ö ┼╝e jeszcze nic nie zacz─Ö┼éam kupowa─ç, bo poroni┼éam w 15 tyg. Z zakupami poczekam raczej do momentu 7 miesi─ůca.

Fado123

Do┼é─ůczy┼é(a)
22 Styczeń 2019
Post├│w
5 615
Ja dopiero w 6 miesi─ůcu, ale na szcz─Ö┼Ťcie bardzo du┼╝o rzeczy dostalam , w sensie ubranka od kole┼╝anki, i super bo mala zaraz wyros┼éa, ┼é├│┼╝eczko od brata po┼╝yczone, nosidlo od siostry, w├│zek tez od brata ha ha ,

Kinga91

Do┼é─ůczy┼é(a)
30 Sierpień 2019
Post├│w
1 408
W zabobony jako tako nie wierze ale z zakupami poczekałam do usg połówkowego :) tego dnia po badaniach kupiłam wózek i pierwsze ubranka.
Jakbym mia┼éa wszystko kupowa─ç teraz na ostatni─ů chwile to by┼éoby bardzo ci─Ö┼╝ko

reklama

Marynia88

Do┼é─ůczy┼é(a)
30 Pa┼║dziernik 2019
Post├│w
2 933
Miasto
Piotrk├│w Trybunalski
Ja dopiero w 6 miesi─ůcu, ale na szcz─Ö┼Ťcie bardzo du┼╝o rzeczy dostalam , w sensie ubranka od kole┼╝anki, i super bo mala zaraz wyros┼éa, ┼é├│┼╝eczko od brata po┼╝yczone, nosidlo od siostry, w├│zek tez od brata ha ha ,
Ja w podobnym czasie zaczęłam kompletować wyprawkę. Dużo ubranek dostałam od rodziny i znajomych ale też kupiłam na olx. Pierwszy wózek miałam po rodzinie, łóżeczko z olx. Rodzina bardzo mi pomogła.
Niekt├│re rzeczy taniej mo┼╝na trafi─ç w┼éa┼Ťnie na allegro czy olx, polecam tam si─Ö rozejrze─ç. Troche kupi─ç okazyjnie troch─Ö w firmowych sklepach i zawsze taniej wyjdzie.
W zabobony nie wierz─Ö wi─Öc nie zaprz─ůta┼éam tym sobie g┼éowy.

reklama

Ania0306

Do┼é─ůczy┼é(a)
7 Sierpień 2018
Post├│w
742
Ja w zabobony nie wierz─Ö. A pierwsz─ů rzecz kupi┼éam dla c├│reczki po pierwszym usg w 5 tygodniu, nie mog┼éam si─Ö powstrzyma─ç ;) . Przez ca┼é─ů ci─ů┼╝─Ö wyprawk─Ö kompletowa┼éam.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
makota89 Wyprawka - co powinna kupi─ç mamusia dla siebie i dzidziusia? Dzieci urodzone w lipcu 2014 1641
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Pa┼║dziernikowe mamusie 2020 -priv 5
M Wyprawka dla bli┼║ni─ůt BB po┼éo┼╝na radzi mamom 4
M Wyprawka dla bli┼║ni─ůt Listopadowe mamy 2020 9
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bli┼║niat, trojaczk├│w i... 11
Kazumi Wyprawka dla naszych Maluszk├│w Lipcowe mamusie 2020 72
P Wyprawka dla maluszka Lutowe mamusie 2020 priv 1690
Renfrii Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2020 5
M Wyprawka - sklepy internetowe? Potrzebuj─Ö porady 14
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluch├│w:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
aga6 Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2019 185
oliwiapatrycja WYPRAWKA dla dziecka i mamy Sierpniowe mamy 2018 25
E Zimowa wyprawka dla malucha Potrzebuj─Ö porady 18
K Kiedy wyprawka/ubranka dla male┼ästwa? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 10
zfieszak Wyprawka dla niemowlaka :) Dzieci urodzone w maju 2017 300
Luxuorius Wyprawka dla naszych Maluszk├│w ÔÖą Dzieci urodzone w grudniu 2016 2905
ivi W─ůtek zakupowy - wyprawka dla maluszk├│w! Dzieci urodzone w listopadzie 2016 1809
Ania_Beata Pochwalcie si─Ö swoimi w├│zkami Dzieci urodzone w maju 2016 51
mama_magda Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy Dzieci urodzone w maju 2016 2824
ewel87 Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam Dzieci urodzone w listopadzie 2015 2699
zakocona Wyprawka dla naszych maluszk├│w Dzieci urodzone w pa┼║dzierniku 2015 390
Jolka6621 Wyprawka dla malucha i mamusi :) Dzieci urodzone we wrze┼Ťniu 2015 273
Akuku wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D Dzieci urodzone w sieprniu 2015 3864
pani.olga Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek Dzieci urodzone w lipcu 2015 1803
K wyprawka dla noworodka Potrzebuj─Ö porady 5
Jagoda23 Wyprawka dla noworodka od A do Z ;) Dzieci urodzone w grudniu 2014 1359
Ritta Wyprawka - niezb─Ödnik dla malucha i mamy :) Dzieci urodzone we wrze┼Ťniu 2014 283
W Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw Dzieci urodzone w listopadzie 2014 178
A┼Ťku Wyprawka dla noworodka Dzieci urodzone w maju 2014 15
deli80 Wyprawka nie tylko dla dziecka Dzieci urodzone w pa┼║dzierniku 2013 52
mls Wyprawka dla małego LWA :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 226
B Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszk├│w :) Dzieci urodzone we wrze┼Ťniu 2013 1878
Py┼Ťka_:) Wyprawka dla naszych Maluszk├│w Dzieci urodzone w lipcu 2013 2636
Dotkass Wyprawka dla Maluszka- rady i porady Archiwum kwiecień 2013 2171
kruszki wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci Dzieci urodzone w sierpniu 2012 4058
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
O kompletna wyprawka dla dziecka na allegro- co s─ůdzicie? Przysz┼ée mamy 19
ivi WYPRAWKA dla malucha (i mamy do szpitala) Dzieci urodzone w marcu 2012 364
Trixi Wyprawka dla wrzesniowego malucha czyli HITY i KITY :) Dzieci urodzone we wrze┼Ťniu 2011 1514
_Roszpunka_ wyprawka dla maluszka , torba do szpitala Archiwum mam majowych'11 159
F Wyprawka, akcesoria dla niemowl─ůt - sklepy w Bielsku Bielsko-Bia┼éa 35
K Wyprawka dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2010 6
J Wyprawka dla niemowlaka Dzieci urodzone w lutym 2010 19
Guziczek87 Wyprawka dla naszych maluszk├│w dzieci urodzone w pa┼║dzierniku 2009 6038
aneczka2425 Wyprawka dla maluszk├│w i ich mam dzieci urodzone w sierpniu' 09 3617
K KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp Kraków 230
ewelw Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu Dzieci urodzone w grudniu 2008 238
iwonka2006 Wyprawka dla majowego szkraba :) Dzieci urodzone w maju 2008 586
myszorka wyprawka dla zimowych maluch├│w Zapiski archiwalne 7
m_j WyPrAwKa i niezb─Ödne rzeczy dla naszych bobas├│w.. Dzieci urodzone w pa┼║dzierniku 2007 142