reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Darenka, ładny wózek, też go oglądałam. Brałam pod uwagę ale wciąż myślę i chyba wrócę do Mutsy ze względu na wagę i koła.
Ja wstawiam jedną z rzeczy które mam (prócz tego leżaczek i kilka ciuszków). Dostałam od siostry i chyba na 4 miesiące będzie spokój. simplicity-4-in-1-deluxe-bassinet-adjoining-sleeper_5338242.jpg
 

Załączniki

  • simplicity-4-in-1-deluxe-bassinet-adjoining-sleeper_5338242.jpg
    simplicity-4-in-1-deluxe-bassinet-adjoining-sleeper_5338242.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Agne, ale super kołyska... Fantastyczna sprawa ;D

Też o kołysce myślała, ale ktoś może próbował już te płozy które do drewnianego łóżeczka można dokupić i w ten sposób przerobić je na kołyskę? Takie dwa w jednym?
 
darenka śliczny wózeczek i kocyk

Agne kołyska super myślałam nawet nad kupnem jej ale zrezygnowałam bo za krótko bym jej urzywała.
 
Ja tak szybko napiszę co dziś kupiliśmy, bo padam:
laktator elektr Tommee Tippee
osłonki na sutki Tommee Tippee
2 prześcieradła na gumkę ( Ikea),
organizer na łóżeczko , ale wąski ( Ikea),
pudełka z materiału ( Ikea)
koszula nocna do karmienia na ramiączka tym razem,
pudełko na smoczek,
przytulanko- kocyk
pampersy 1 op
pieluchy tetrowe- kolorowe 3 szt- lepsze jakby co.....do lekarza czy w goście.....
Aaaaaaa i przyszły naklejki te duże ze słonkiem i tęczą- cudne są......a ja w szoku, ze już dziś dotarły.....i mam jeszcze jakieś awizo, ciekawe co przyszło......
A no i mój mąż rozłożył łóżeczko......
 
reklama
Do góry