reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Lizosomek, Misia piękne zakupy :D

Misia mogła byś dać linka do tej "Józiowej" pościeli? ;D bo mi sie zamarzyła taka na zmianę tylko zastanawiam się, czy jest opcja z ochraniaczem na całe łózeczko :eek:
 
Lizosomek, Misia, super zakupki ;)

Misia, super wzorek pościeli, ale Ci od łóżeczkowej powinni Ci jakiś rabat dać, bo też się zdecydowałam na zakup takiej, w końcu coś innego niż wszystkie;)
 
Dziewczyny, super zakupy. Misia , też myślałam o tym wózku, ale zdecydowaliśmy się jednak na mutsy ze względu na ciężar i koleżanki bardzo chwalą. Więc sprawdzony. Nie wiem tylko czy Evo, czy Transporter. Transporter ma większą spacerówkę-dużą budę, ale jest ona nieodwracalna, a Evo odwrotnie-mała buda w spacerówce, ale można ją odwrócić przodem do rodzica, a to wg mnie ważne w przypadku małego dziecka, żeby je widzieć.
transporter:
mutsy-transporter-ass-colours-1818-p.jpgEvo:i-mutsy-evo-silver-brown-gleboko-spacerowy.jpg
 

Załączniki

  • mutsy-transporter-ass-colours-1818-p.jpg
    mutsy-transporter-ass-colours-1818-p.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 34
  • i-mutsy-evo-silver-brown-gleboko-spacerowy.jpg
    i-mutsy-evo-silver-brown-gleboko-spacerowy.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 32
Agne - my oglądaliśmy też ten wózek, ale my do lasu potrzebujemy duże koła. Tymczasem mutsy urban rider przestają produkować. Ale ten evo też mi się podobał. Może kiedyś kupimy samą spacerówką jak przyjdzie czas na podróże.

Przyszła ta pościel patchwork - uprzedzam, że materiał nie jest szczególnie delikatny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Misia, ja do lasu mam emaljungę po starszych, trzyma się całkiem nieźle i szkoda nie będzie jej targać po wertepach. A najbardziej używany wózek będzie najczęściej jeździł w bagażniku i po chodnikach.
A do wózeczka-gondoli potrzebna jest pościel od razu???? Myślałam że poduszeczka i rożek lub kocyk. Matko ja zapomniałam wszystkiego!
lizosomek - super sklep! na pewno skorzystam, tymczasem kupuję wyprawkę i trójpaki pajaców i bodziaków w mothercare.
 
reklama
Do góry