reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
evi - dużo osób jest zadowolona z tych pieluszek Dada. Tylko może lepiej kup 1 opak. żeby sprawdzić czy nie będzie np. odparzeń lub uczulenia. Mój Kuba np. miał odparzenia gdy zmieniłam pampers "1" premium care na zwykłe (zielone) pampersy '2'.
 
Ja na przeczekanie kupiłam pieluszki dada, bo mój mały potrafi podczas jednego karmienia być przebierany z kupy 3 razy. Ale widzę różnicę... Pampersy są bardziej chłonne i miękkie, za to pieluchy dada są dużo tańsze.
 
A mi pampersy po zasikaniu strasznie smierdzialy niecierpialam tego zapachu i przewijalam po nawet najmniejszych siuskach (może o to im chodzi) i w woreczki pakowalam, jakoś dady mi wogole nie pachną. Jeszcze gorzej śmierdzące są Babydream pieluchy takim metalem śmierdzą zaraz po wyjęciu z paczki. My.lubilismy tez.huggies ale teraz zrobiłam zapas dady.
 
a ja wczoraj byłam w biedrze. chciałam kupić na spróbowanie '1' Dady. Ale te małe opak. wychodzi za pieluszkę tak jak pampers. Więc nie kupiłam.
 
ja mam na stanie:
- babydream fun &fit te zolte newborn, mają lekkie wycięcie na pępek, i są ok
- pampers zielone - najbardziej miękkie
chcialam wlasnie jeszcze te dada w promocji co Jopal pisala, ale m był i ponoc nie było, albo on slepy:)
Ogolnie, to zamierzam uzywac babydreama, bo cenowo najkorzystniejsze, ewentualnie dada,
nie moge doczekac się kiedy będę sama mogla isc na zakupy, bo m nie we wszystkim zorientowany.
 
a my używałyśmy pampersów 1 zielonych ale Julka dostała uczulenia i przeszliśmy na dady i jestem zadowolona zadnego uczulenia wysypki czerwonej dupki nic ;-) do kapieli mam mustele i niczym wiecej nie nawilzam skórki. A i w szpitalu nam mowily zeby nie smarowac niczym pupy jak nic sie nie dzieje,od czasu do czasu sypiemy pudrem i tyle ;)
 
ja smaruję bepanthenem co któres przebieranie. A kąpię w medidermie. Pepek psikam octeniseptem, do przemywania oczek i noska sol fizjologiczna. I na razie tyle:)
 
reklama
Sezon przedświąteczny w pełni
Ozdoby recznie robione - oryginalne cudeńka ...
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Ozdoby świąteczne


Zabawki Dumel i Fisher Price taniej niż na allegro !!!
MamaSprzeda.pl


i Wielka świąteczna akcja z DUŻYM SERDUSZKIEM z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta
10451851_913198728697759_1944828996716586396_n.jpg
 
Do góry