reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Ja ochrniacz mam na całe łóżeczko -poleciła mi tak kumpela- na później kiedy mały zacznie przebieać nóżkami,
baldachim to zbieracz kurzu według mnie, ale jak kto woli. Pościel kupiłam z firmy Amy, a drugą glucka na wyprzedaży.
Kombinezon mam 62.
 
reklama
Ja tez jestem zdania, że baldachim jest zbieraczem kurzu. Przy Juli go miałam na początku, bo byłam zauroczona wyglądem łóżeczka z takimi "ozdobami", a teraz daje na luz. Zastanawiam się nad zakupem ochraniacza teraz. Jeden mam jeszcze po Juli, ale chciałabym coś nowego tez.

Jeśli chodzi o kombinezon tez mam 62. Taki właśnie na dwa suwaki. Kupiłam w Pepco z jakąś przecena.
 
no to chyba się wreszcie zdecyduję na ten kombinezon, na trochę starczy, a na ile to się okaże. Za duzy też bez sensu.
Mi się podoba pościel matex baby. Ale właśnie zastanawiam sie czy nie wybrać samych poszewek a ochraniacz zakupić na całe łożeczko, tylko wtedy no najlepiej gładki, do wszystkiego pasuje. A baldachim ma swój urok..
Ja niestety wszystko w necie oglądam, bo w sklepie za duzego wyboru nie mam. A jednak lepiej na żywo obejrzeć , no i tak mi cieżko sie zdecydować.
 
Ale jednak jest lekka krateczka. Ja myślę o uszyciu, albo o zamówieniu u kogoś zajmującego się szyciem minky. Bo pościel juz uczyłam sobie z minky. Także pasowałoby.
 
no są na tej aukcji też i gładkie, nie zwróciłaś uwagi chyba na wszystkie wzory. No ale jeśli o mój gust chodzi to te gładkie tak średnio mi sie podobają. Dzieciaczek na dodatek pewnie czasem obślini i moze plamy bardziej widoczne będą ale zobaczymy co czas przyniesie.
 
no są na tej aukcji też i gładkie, nie zwróciłaś uwagi chyba na wszystkie wzory. No ale jeśli o mój gust chodzi to te gładkie tak średnio mi sie podobają. Dzieciaczek na dodatek pewnie czasem obślini i moze plamy bardziej widoczne będą ale zobaczymy co czas przyniesie.

Właśnie nie pokazały mi się. Chyba, że mają na oddzielnych aukcjach. Zobaczę jeszcze później.
Powiem Ci, że nie pamiętam żeby jakoś szczególnie budził nam się ochraniacz. Zważywszy, że ja mam biały z postaciami "maleństwa" z Kubusia.
No, ale to jak piszesz jeszcze wyjdzie w praniu ;-)
 
konwalijka - kombinezon powinien być ok. Ja mam ochraniacz tylko do połowy (taki za głowę, bo na początku chcę widzieć małego). Na początek wystarczy, ale póżniej, jak maluch zacznie "wędrować" po łóżeczku w nocy to przydaje się taki na całą długość. JA przy Kubie dokupowałam taki na całe łóżeczko (jak miał ok 1 rok). Baldachim dla mnie to tylko kurz zbiera.
Ja kiedyś widziałam na allegro jednokolorowe ochraniacze na całe łóżeczko - takie zwykłe, ale są.
 
reklama
Do góry